Розробка сайтів
Херсон

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Отримавши власну платформу для розвитку і реалізації товарів і послуг своєї компанії, Ви можете не тільки підвищити рівень доходів і розширити географію діяльності, але і скоротити зайві витрати на оренду приміщення, найм персоналу, організацію доставки і змісту товарів. Також, сайт – це відмінний інструмент маркетингу і зворотного зв’язку з клієнтами. Допомогти з розробкою інтернет-ресурсу може веб-студія в Херсоні, де клієнти можуть замовити сайт в Херсоні і вже найближчим часом почати свою діяльність на просторах інтернету.

Створення дизайну сайту в Херсоні

Дизайн сайту в Херсоні може розроблятися двома основними способами, які мають певні відмінності, як за термінами, так і за вартістю виконання. Перший варіант має на увазі під собою використання найбільш адаптивних і відповідних шаблонів, наявних в базі веб-студії або ж шаблонів з інтернету. Другий варіант – більш професійний підхід, який ми настійно рекомендуємо своїм клієнтам. Він полягає в створенні унікального і індивідуального дизайну, що розробляється спеціально для Вашого сайту з урахуванням всіх параметрів і особливостей ніші, сфери діяльності та реалізованого товару, послуг. Саме такий дизайн зможе залучити більше відвідувачів і допоможе виділити сайт серед схожих сторінок.

Замовити розробку сайту в Херсоні

Розробка сайтів в Херсоні практично ні чим не відрізняється від створення схожих ресурсів в інших містах. Створення сайту здійснюється поетапно, кількість яких залежить від складності виконання проекту і від веб-студії, що розробляє сайт. Перший етап є одним з найважливіших, оскільки на цьому етапі відбувається обговорення всіх параметрів і особливостей розробки, вислуховуються всі побажання і переваги замовника, на основі чого складається технічне завдання. Далі проводиться ретельне вивчення, дослідження і аналіз ніші і сфери діяльності, в якій буде використовуватися сайт. Переходимо до наступного етапу розробки і створення прототипу оригінального дизайну, опрацювання всіх графічних елементів, конструкцій і інтерфейсу майбутнього сайту. Наступна стадія – верстка наявних напрацювань і програмування функціоналу сайту, установка системи управління. Потім проводиться повне тестування роботи всіх систем в комплексі, перевірка на наявність помилок і їх усунення. На заключному етапі готовий до роботи сайт запускається в мережу з подальшою технічною підтримкою і обслуговуванням ресурсу.

Вартість розробки сайту в Херсоні

Практично кожного клієнта веб-студії цікавить ціна на створення сайту в Херсоні. Дуже часто можна зустріти пошукові запити за типом: «розробка сайтів Херсон ціна». Важливо розуміти, що вартість розробки сторінки не може бути фіксованою і розраховується в кожному ситуації індивідуально. Вартість створення сайту може залежати від кількості людей, які працюють над проектом, термінів, складності та особливостей виконання поставлених перед командою розробників завдань.