Розробка сайтів
Харків

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Інтернет вже давно став унікальною платформою для ведення бізнесу, і багато підприємців переконалися в його перевагах. Крім можливості швидко підвищити рівень доходів і скоротити витрати на оренду приміщення, найм персоналу, власники інтернет-ресурсів можуть розширити географію ведення бізнесу і географію аудиторії, а також підтримувати з клієнтами зв’язок 24/7, що неодмінно є важливим фактором. Для того, щоб обзавестися власною платформою, необхідно замовити сайт в Харкові. Веб-студія в Харкові і її команда готова допомогти Вам з вирішенням даного питання. Отримайте якісний і ефективний інструмент, здатний швидко вивести Ваш бізнес на новий рівень. Стати щасливим володарем унікального сайту вже сьогодні, звернувшись в веб-студію для розробки сайту.

Замовити розробку сайтів в Харкові

Проблемою багатьох замовників на початкових етапах розробки сайтів є те, що вони не мають ні найменшого уявлення про сам процес створення ресурсу, не визначили для себе цілі і завдання, які буде виконувати розробляєма платформа. Тому, перед тим, як звертатися за послугами в веб-студію, рекомендуємо подумати про те, для чого взагалі Вам потрібен власний сайт, якого форма і яких результатів Ви хочете домогтися за допомогою нього. Розробка сайтів в Харкові здійснюється поетапно в певному порядку. Перший етап є базовим і найважливішим. На цьому етапі розробники разом з замовником обговорюють всі особливості, параметри і складові розробки, обговорюють вартість і терміни виконання проекту, складають технічне завдання. Далі здійснюється аналіз необхідної для розробки інформації, дослідження ринку і ніші, складання моделі поведінки відвідувачів подібних ресурсів. Наступний етап – розробка оригінального і підходить під проект дизайну. Дизайн обов’язково затверджується замовником, після чого розробники приступають до програмування, верстки та опрацювання основних функціональних можливостей і системи управління. Після слід повне тестування роботи сайту та всіх систем, і, в кінцевому підсумку, запуск готового до роботи, повноцінного сайту в мережу з подальшою підтримкою та просуванням в пошукових системах, соціальних мережах.

Створення унікального дизайну сайту в Харкові

Дизайн сайту в Харкові – одна з найголовніших складових інтернет-ресурсу. Розробка дизайну може здійснюватися двома способами: створення дизайну за допомогою існуючих шаблонів зі зміною окремих графічних елементів або ж розробка досконалого нового і унікального дизайну, створеного з нуля з урахуванням всіх індивідуальних особливостей проекту і ніші. Дизайн, створений з нуля, допоможе Вам привернути увагу більшої кількості людей, що підвищити активність сайту в рази.

Вартість створення сайту в Харкові

Відразу поспішаємо попередити, що ціна за створення сайтів в Харкові не є фіксованою, оскільки на вартість можуть впливати відразу кілька факторів. Ціна на розробку сайтів в Харкові визначається на початкових етапах при складанні технічного завдання. В першу чергу, вартість залежить від кількості осіб, що працюють над проектом, складності виконання і розробки сайту, термінів.