Розробка сайтів
Івано-Франківськ

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Тому, в наш час жоден успішний бізнес не може обійтися без власного сайту, через який власники бізнесу можуть підтримувати контакт зі своїми клієнтами 24/7. Але для того, щоб отримати якісну платформу, здатну виконати всі поставлені завдання, необхідно звернутися до фахівців своєї справи. Веб-студія в Івано-Франківську допоможе Вам з цим питанням. Високоякісна і професійна розробка сайтів у Івано-Франківську – головний напрямок діяльності таких студій, тому клієнти можуть бути впевнені в ефективності і якості розробленого сайту, який відразу після запуску зможе дати перші результати.

Замовити розробку сайтів в Івано-Франківську

Охочих в екстреному порядку придбати власний інтернет-ресурс, рекомендуємо, для початку, визначити для себе які завдання ставляться для сайту, в якому напрямку він буде використовуватися і які його основні функції. Також, бажано визначитися з результатами, оскільки це допоможе розробникам скласти особливості створення платформи. Розробка сайтів в Івано-Франківську здійснюється поетапно, що дозволяє зробити більш пророблений ресурс. Кожен етап має свої особливості і враховує особливості ніші або напрямки діяльності, для якого розробляється сайт. Насамперед, розробники разом з замовником обговорюють всі деталі і параметри створення ресурсу, опрацьовуються найдрібніші деталі, складається технічне завдання і план робіт. Далі здійснюється повний моніторинг і аналіз ніші, конкурентів і клієнтів в даному напрямку бізнесу, щоб створити базу актуальної інформації, здатної поліпшити розробляється сайт. Наступний етап – опрацювання графічних елементів, інтерфейсу, створення на основі побажань і зібраної інформації прототипів дизайну сайту. Після затвердження замовником дизайну, команда веб-студії приступає до програмування, верстки, впровадження системи управління, встановлення основного функціоналу. Після цього проводитися повне тестування роботи ресурсу, моніторинг роботи всіх систем в комплексі, усунення наявних проблем і багів, узгодження поправок із замовником. Завершальним етапом є запуск в мережу готового до роботи сайту.

Створення унікального дизайну сайту

Обличчям будь-якого сайту є його дизайн, тому над його розробкою повинні працювати кращі фахівці. Дизайн сайту в Івано-Франківську може створюватися двома шляхами, від чого буде залежати вартість за розробку дизайну. Перший шлях – використання наявних шаблонів шляхом перетворення і коригування певних елементів. Другий варіант має на увазі під собою розробку повністю унікального, індивідуалізованого дизайну, створеного спеціально для сайту з урахуванням всіх особливостей, параметрів ніші, в якій сайт буде демонструватися.

Вартість створення сайтів в Івано-Франківську

Ціни на створення сайтів в Івано-Франківську залежать від безлічі факторів, що впливають на остаточну вартість послуг розробки. Повну ціну можна дізнатися після затвердження технічного завдання. На вартість впливають терміновість виконання проекту, вид розроблюваного сайту, складність завдання, кількість працюючих над проектом фахівців.