Розробка сайтів
в Дніпрі

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Далеко не кожна людина може самостійно розробити сайт, адже для цього необхідно мати певні знання і навички. Тому, часто можна побачити пошукові запити в Google, такі як «веб студія Дніпро» або «розробка сайтів Дніпропетровськ». Довірити таке завдання слід професіоналам, тому щоб отримати на виході хороший, якісний сайт з можливістю подальшого його розвитку, рекомендуємо Вам звернутися в професійну веб-студію, що займається розробкою сайтів.  

Розробка сайту в Дніпрі

  Перед тим, як замовляти власний сайт, Вам необхідно чітко визначитися з тим, який результат Ви очікуєте в результаті, і в якому напрямку цей сайт буде рухатися, розвиватися. Без розуміння даних речей, Ви не зможете грамотно донести свої вимоги і переваги розробникам, що призведе небажаних наслідків.   Розробка сайтів в Дніпрі – багатоетапний процес, який триватиме від кількох днів до кількох місяців. На першому етапі здійснюється повне обговорення особливостей розробки проекту, переваг і побажань клієнта, складання технічного завдання. Потім команда приступає до розробки концепцій і прототипів дизайну, оформлення сторінки сайту, опрацювання графічних елементів. Наступний етап – затвердження дизайну замовником сайту. Далі проект переходить на стадію програмування, верстки та розробки функціональних можливостей, впровадження системи управління. Розроблений ресурс тестується, відстежується стабільність роботи сайту, усуваються наявні помилки. Заключний етап – запуск готового до роботи в мережі сайту з подальшим навчанням використання його можливостей.  

Створення дизайну для сайтів в Дніпрі

  Дизайн сайту в Дніпрі – обличчя Вашого проекту, тому до його розробки потрібно підійти дуже відповідально. Ви можете використовувати як існуючі шаблони, які підходять для Вашого виду діяльності, так і замовити розробку нового, індивідуального та оригінального дизайну, спеціально створеного з урахуванням всіх особливостей і переваг Вашої потенційної клієнтури. Другий варіант розробки дизайну допоможе залучити більше клієнтів, дозволивши утримати їх уваги на Вашому сайті.  

Вартість розробки сайту в Дніпрі

  Важливо, щоб перед тим як замовляти створення власного сайту у веб-студії, замовник мав розуміння, у скільки йому обійдеться розробка інтернет-ресурсу. Ціна на створення сайтів в Дніпрі апріорі не може бути фіксованою, оскільки повна вартість буде залежати від безлічі факторів, і в будь-який момент може змінитися. Перш за все, на вартість створення сайту в Дніпрі буде залежати якість, складність проекту, що розробляється, а також терміни, в які повинні будуть укладатися розробники.