Розробка сайтів
Чернівці

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Crypto License network
Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
Siberia
Розробка дизайну та сайту для акції
Foxtrot
Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Однак, для того, щоб почати свій шлях в цьому напрямку, необхідно чітко усвідомлювати, як і з чого його почати. Веб-студія в Чернівцях допоможе Вам стартувати, розробивши для Вас той самий ресурс, за допомогою якого клієнти будуть здійснювати свою діяльність і просувати її подальшому. Таким ресурсом є сайт – ефективний, потужний інструмент маркетингу і онлайн-комерції. Без сайту складно уявити успішний бізнес і його подальший розвиток. Тому, якщо Ви все-таки зважилися рухатися в напрямку онлайн-комерції і стати успішним підприємцем, Вам просто необхідна якісна розробка сайтів в Чернівцях, що надається веб-студіями.

Замовити розробку дизайну сайту в Чернівцях

Не має значення, в якому місті Ви хочете замовити розробку сайту. Завжди, найважливішою і невід’ємною частиною будь-якого інтернет-ресурсу є його дизайн, що дозволяє клієнтам і відвідувачам сайту визначити для себе якість, рівень платформи. Дизайн сайту в Чернівцях може розроблятися двома способами. Кожен спосіб має свої особливості і спрямований на різні результати. Першим способом є розробка дизайну на основі наявних шаблонів, відповідних у даній ситуації. Другий варіант – більш дорогий, проте ефективніший. У другому варіанті дизайн сайту створюється повністю з нуля, без використання будь-яких існуючих графічних елементів, враховуються всі параметри, інтерфейс заточується під певну аудиторію, що допомагає зосередити увагу клієнтів на демонструвався на сайті товар або послугу.

Розробка сайтів в Чернівцях

Кожен розробляється сайт проходить кілька етапів, перш ніж з’явитися в мережі. Тож не дивно, що розробка сайтів в Чернівцях складається з декількох послідовних етапів, що мають свої певні особливості в залежності від ситуації і від ніші, де буде використовуватися ресурс. Насамперед команда розробників і замовник визначають основні цілі, завдання та функції, які ставляться перед розробляємим ресурсом, обговорюються основні параметри роботи, терміни і, в кінцевому підсумку, складається детальне технічне завдання. Потім розробники приступають до збору необхідної для якісного створення сайту інформації, аналізу роботи і структури сайтів конкурентів і партнерів в даній сфері, опрацювання моделі поведінки потенційних відвідувачів на основі зібраної інформації. Далі починається процес створення актуалізованого дизайну, опрацювання основних графічних елементів і інтерфейсу. Потім дизайн проходить обов’язкове затвердження замовником. Наступний етап включає в себе версту наявного прототипу дизайну, програмування основних функціональних можливостей сайту. Завершальний етап – тестування роботи сайти в комплексі і запуск проекту в мережу.

Вартість створення сайту в Чернівцях

Вартість створення сайту завжди цікавить замовників. Ціни на створення сайтів в Чернівцях можуть залежати відразу від декількох факторів. В першу чергу, вартість створення сайту залежить від складності виконання проекту, його особливостей, кількості розробників, що працюють над проектом, термінів створення сайту.