Розробка сайтів
Чернігів

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

У той же час, підприємці мають можливість скоротити зайві витрати, пов’язані з наймом працівників, орендою приміщення та доставки товару, підвищити рівень продажів в кілька разів, розширити географію клієнтів. Але для того, щоб отримати переваги такого інструменту як сайт, для початку його потрібно створити. Допомогти в цьому може веб-студія в Чернігові, що здійснює створення сайтів під ключ. Тому, якщо Вам потрібна розробка сайтів в Чернігові, рекомендуємо звернутися за наданням послуг саме в веб-студію.

Розробка сайтів в Чернігові

Незважаючи на існуючу у населення думки, створення сайтів – важкий і тривалий процес, що вимагає високого рівня знань, що дозволяють виконати роботи якісно. Розробка сайтів в Чернігові практично не відрізняється від створення сайтів в будь-якій точці світу, за винятком обліку особливостей аудиторії і ніші, в якій вирішено просувати даний ресурс. Весь процес розробки розділений на певні етапи, за кожен з них відповідає людина з певним набором навичок або ж відразу кілька людей. На першому етапі роботу здійснює вся команда, опрацьовуючи особливості і параметри розробки, а потім створюючи технічне завдання проекту разом із замовником. Далі за справу беруться аналітики, проводячи дослідження ринку і ніші, складання моделей поведінки конкурентів і клієнтів в даній сфері. Після цього здійснюється перехід на стадію розробки актуалізованого дизайну сайту. Моделі і прототипи дизайну обов’язково затверджуються з клієнтом веб-студії. Потім проводитися верстка дизайну та програмування функціоналу майбутнього сайту. Перед завершальним етапом, команда здійснюється тестування роботи створеного проекту, перевірку роботи систем в комплексі. Заключна стадія – остаточний запуск проекту в мережу і старт роботи сайту.

Створення оригінального дизайну в Чернігові

Дизайн – основа будь-якого сайту. Дизайн сайту в Чернігові розробляється командою професійних дизайнерів, здатних створити унікальний, індивідуальний вид сторінки, що враховує особливості ніші і переваги клієнтів. Дуже важливо, щоб дизайн був зрозумілим і простим для відвідувачів, щоб не був перенасиченим, складними і з яскравими графічними конструкціями.

Вартість створення сайтів в Чернігові

Як не дивно, в першу чергу замовників цікавить вартість надання послуги веб-студіями. Ціна на створення сайтів в Чернігові формується під час складання технічного завдання, і може залежати від декількох причин, серед яких найчастіше враховуються складність проекту, терміни, в які потрібно вкластися розробникам.