Розробка сайтів
Черкаси

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Сьогодні, завдяки сучасним технологіям і широкому застосуванню функціональних можливостей інтернету і його ресурсів, практично кожен має можливість швидко і якісно вивести свій бізнес на новий рівень, при цьому, не витративши на це зайвих коштів. Розробка сайтів в Черкасах допоможе зробити перший крок в напрямку онлайн комерції, а веб-студія в Черкасах зробить цей крок більш реальним і ефективним, створивши для Вас надійну платформу – власний сайт, який є унікальний і практичним інструментом сучасного маркетингу. На сайті відвідувачі зможуть ознайомитися з діяльністю компанії і наданими нею товарами і послугами в будь-який зручний для клієнтів час. Тому, якщо Ви всерйоз налаштовані, зробити перший крок, створення сайтів в Черкасах саме те, що Вам потрібно.

Створення креативного дизайну сайту в Черкасах

Дизайн сайту в Черкасах – головна відмінність майбутнього сайту від тисячі інших схожих ресурсів і платформ в мережі. Саме тому так важливо приділити дизайну належну увагу, розробивши абсолютно новий, унікальний дизайн, що виділяє Вас серед конкурентів і підкреслює особливості та досягнення компанії. Дизайн сайту в Черкасах може розроблятися на основі існуючих шаблонів і графічних конструкцій, або ж без використання різних доступних елементів, шляхом складання дизайну і інтерфейсу всіх сторінок з нуля, з повноцінним урахуванням всіх особливостей створюваного проекту.

Розробка сайтів в Черкасах

Будь-яка складова розробки сайту дуже важлива і може відобразитися на кінцевому підсумку, тому всім бажаючим придбати власний сайт, рекомендуємо звертатися лише в перевірені веб-студії з хорошими відгуками. В іншому випадку, Ви може лише витратити дорогоцінний час і гроші, при цьому не отримати бажаного результату. Розробка сайтів в Черкасах здійснюється поетапно. Насамперед, розробники разом з замовником обговорюють всі деталі і параметри створення ресурсу, опрацьовуються найдрібніші деталі, складається технічне завдання і план робіт. Далі здійснюється повний моніторинг і аналіз ніші, конкурентів і клієнтів в даному напрямку бізнесу. Наступний етап – опрацювання графічних елементів, інтерфейсу, створення прототипів дизайну сайту. Після затвердження замовником дизайну, команда веб-студії приступає до програмування, верстки, впровадження системи управління, встановлення основного функціоналу. Після цього проводитися повне тестування роботи ресурсу, моніторинг роботи всіх систем в комплексі, усунення наявних проблем і багів, узгодження поправок із замовником. Завершальним етапом є запуск в мережу готового до роботи сайту.

Вартість створення сайтів в Черкасах

Часто можна зустріти замовників, які перед консультацією фахівців веб-студії, намагаються дізнатися про вартість розробки подібного роду замовлень, шляхом виконання пошукових запитів «створення сайтів Черкаси ціна». На жаль, такі дії часто вводять клієнтів в оману, оскільки ціна за розробку сайтів в Черкасах апріорі не може бути фіксованою і остаточно затверджується після складання технічного завдання проекту. На вартість розробки сайту можуть вплинути складність і терміновість виконання проекту, терміни встановлені замовником і подальша підтримка сайту, просування.