Розробка сайтів
Біла Церква

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Створення сайтів в Білій Церкві – пріоритетне завдання веб-студій, де клієнти можуть замовити ту саму необхідну їм платформу. Так що якщо Ви всерйоз вирішили почати свою діяльність в сфері інтернету, і Вам терміново необхідна розробка сайтів в Білій Церкві, команда Echizh готова прийти на допомогу і розробити якісний сайт на високому рівні.

Замовити розробку сайту в Білій Церкві

Не дивлячись на те, що зараз створення сайтів є популярною діяльністю, дана процедура є багатоетапним завданням, що вимагає певних знань в сфері програмування та дизайну. Від професійного рівня підготовки команди, яка буде здійснювати виконання даного проекту, залежить остаточний результат виконаної роботи. Розробка сайту в Білій Церкві складається з кількох основних етапів. Залежно від специфіки сайту і його особливостей, деякі етапи можуть опускатися, а деякі додаватися. На першому етапі команда веб-студії і замовник розробляють детальне технічне завдання, погоджують деталі і обговорюють переваги, побажання клієнта. Наступний крок – проведення аналізу роботи конкурентів в обраній ніші. Після цього починається розробка варіантів основного дизайну, опрацювання основних графічних моделей і елементів. Далі прототипи дизайну майбутнього сайту демонструються замовнику. Найбільш відповідний варіант дизайну проходить на етап верстки та програмування, розробки основних функціональних можливостей сайту, впровадження системи управління. Наступний етап – тестування роботи ново створеного сайту, внесення поправок і коректив. І в кінцевому підсумку, створений інтернет-ресурс повноцінно запускається в мережу.

Розробка дизайну в Білій Церкві

Дизайн сайту – це його обличчя, тому до питання створення дизайну потрібно підходити дуже відповідально. Дизайн сайту Біла Церква повинен відповідати особливостям компанії, фірми, напрямку в якому даний сайт буде використовуватися. Також, не варто забувати про те, що чим простіше і зрозуміліше буде дизайн, тим простіше відвідувачам сайту буде розібратися в його структурі, не відволікаючись на різні складні графічні конструкції і елементи.

Вартість створення сайтів в Білій Церкві

Перед тим, як звернутися за послугами розробки сайту в веб-студію, потенційні замовники насамперед спробують ввести в Google такий запит: «створення сайтів біла церква ціна». Вартість створення сайтів в Білій Церкві не може бути фіксованою, оскільки залежить від декількох факторів. Серед них, більшу частину становить складність проекту, терміновість його виконання, подальша співпраця з просування і оптимізації сайту.