Розробка
інтернет-магазину Запоріжжя

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину в Запоріжжі

Створення інтернет-магазину Запоріжжя допоможе втілити Ваші бажання в реальність. За допомогою даного багатофункціонального інструменту для продажів Ви маєте можливість швидко запустити свій бізнес, масштабуючи проект не тільки в межах міста, як це відбувається з оффлайн точками, але в межах всієї країни. Розробка інтернет-магазину в Запоріжжі дозволить власнику уникнути зайвих витрат за оренду приміщення і найм персоналу, збільшити аудиторію сервісу, дозволить підтримувати зв’язок з клієнтами і виробляє продажу 24 години на добу.

Замовити розробку інтернет-магазину в Запоріжжі

При створенні будь-якого виду сайту, команда веб-студії, якій клієнт доручив це завдання, використовує певний алгоритм дій. При цьому, враховуються особливості напрямки, в якому буде просуватися проект в майбутньому. Розробка інтернет-магазину в Запоріжжі здійснюється в кілька пов’язаних між собою стадій. Перший етап полягає в складанні вимог і технічного завдання, за яким працюватиме команда розробників. Потім співробітники веб-студії виробляють дослідження і аналіз ніші, конкурентів і поведінки потенційних клієнтів. Після цього здійснюється розробка оригінального й індивідуального дизайну, який обов’язково затверджується у замовника. Наступний етап – це верстка і програмування, розробка основних функціональних можливостей торгової платформи. Передостання стадія полягає в проведенні тестування роботи систем, функціоналу в комплексі. І на завершення, клієнт отримує повністю працюючий інтернет-магазин з усіма необхідними для успішної торгівлі інструментами.

Розробка дизайну інтернет-магазину в Запоріжжі

Дизайн і інтерфейс сервісу – головні показники успішності. Саме вони допомагають привертати увагу нової аудиторії, що призводить до збільшення продажів. Дизайн інтернет-магазину в Запоріжжі може бути розроблений на основі наявних шаблонів, або ж створений з нуля. Шаблонні варіанти дешевші і на їх установку не потрібно багато часу. Індивідуальні дизайни, розроблені спеціально під Ваш проект, допоможуть виділити інтернет-магазин серед конкурентів, додати йому оригінальності і впізнаваності серед користувачів інтернету.

Формування ціни на створення інтернет-магазину в Запоріжжі

Багатьох людей, які бажають обзавестися власною торговою платформою, в першу чергу цікавить вартість створення інтернет-магазину в Запоріжжі. Ціна на створення інтернет-магазину в Запоріжжі визначається на стадії розробки технічного завдання виходячи з критеріїв складності і швидкості виконання проекту.