Розробка
інтернет-магазину шин і дисків

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної коммерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину шин і дисків

Створення інтернет-магазину шин і дисків допоможе не тільки вирішити проблему для інших, але і займатися улюбленою справою, вести успішний бізнес, отримуючи при цьому непоганий дохід. Завдяки можливостям інтернету, Ви можете управляти платформою не виходячи з дому, при цьому якісно контролюючи процеси продажу товарів і зв’язку з клієнтами. Розробка інтернет-магазину шин і дисків – перший етап на шляху розвитку в сфері онлайн-комерції, так що сміливо вступайте на стежку підприємництва.

Створення дизайну інтернет-магазину шин і дисків

Головним елементом, який буде виділяти Ваш ресурс серед інших, і залучати більшу кількість відвідувачів є дизайн. Дизайн інтернет-магазину шин і дисків розробляється на основі особливостей даної сфери і ніші, а також з урахуванням побажань і переваг замовника. Кожна деталь інтерфейсу, кожен елемент і графічна конструкція опрацьовується до дрібниць, щоб в остаточному підсумку вийшов абсолютно унікальний, незвичайний варіант дизайну, здатного привернути увагу клієнтом онлайн-платформи.

Замовити розробку інтернет-магазину шин і дисків

Розробка інтернет магазину шин і дисків розбивається на кілька етапів, кожен з яких має свої стадії прогресу. Перший етап, по праву, є одним з найважливіших, оскільки саме на першому етапі команда розробників збирається всю необхідну інформації про проект, проводить дослідження і аналіз ринку, конкурентів, обговорює з замовником конкретні деталі і параметри розробки, стверджує технічне завдання. Далі проводиться створення дизайну, відповідного до побажань і баченням замовника. Після цього, команда приступає до верстки прототипу дизайну і програмування основних функціональних можливостей майбутнього інтернет-магазину, встановлюють найбільш підходящу систему управління. Потім платформа наповнюється стартовим контентом і проводиться повне тестування роботи всіх систем, усунення знайдених багів. На заключному етапі, після проведення всіх перевірок, ресурс запускається в мережу, після чого можливо його повноцінне використання.

Інтернет-магазин шин і дисків під ключ

Інтернет-магазин шин і дисків під ключ є найкращим рішенням для тих, хто жодного разу не стикатися з розробкою сайтів і їх наповненням. Замовивши розробку під ключ, Ви можете забути про це. В кінцевому підсумку Ви отримаєте повністю робочий і готовий ресурс, який не потребує додаткових вкладень і обслуговування. Команда розробників підбере максимально зручну і просту модель системи управління, після чого проведуть навчання замовника або ж співробітника компанії клієнта, щоб наочно показати, як користуватися цією платформою.

Вартість розробки інтернет-магазину шин і дисків

Напевно, найбільш часто задається питання від замовників – ціна на створення інтернет магазину шин і дисків. Щоб дізнатися остаточну вартість створення інтернет-магазину шин і дисків, клієнтам необхідно звернутися в веб-студію і скласти докладне технічне завдання, після чого вони зможуть отримати вичерпну інформацію про вартість наданих послуг. До цього моменту ціна буде вказана лише приблизно, оскільки вартість розробки будь-якого сайту апріорі не може бути фіксованою.