Розробка інтернет-магазину на Opencart

еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

OpenCart – профільна CMS для розробки інтернет-магазинів, яка виділяється різноманіттям можливостей, багатофункціональністю, але при цьому дуже проста і зручна. Чому варто вибрати саме OpenCart?

Дизайн

Платформа дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно під індивидуальний дизайн або ж користуватися шаблоном.

Функціонал

Має велике співтовариство користувачів, яке розвиває і удосконалює проект. У OpenCart є багато готових плагінів та модулей, які спрощують роботу над сайтом і дають нові можливості.

SEO

Має хороший функціонал пошукової оптимізації та просування сайту.

Зручність

Платформа має простий інтерфейс та відрізняється комфортом в управлінні, наповненні, навіть для тих, хто раніше не працював з нею.

Можливості

CMS дозволяє інтегрувати та підключити багато додаткових можливостей - платіжні системи, багатомовність, Google Analytics та інше.