Розробка
інтернет-магазину на OpenCart

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної коммерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Оптимізація і просування
Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламує.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль и проверка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
OpenCart – профільна CMS для розробки інтернет-магазинів, яка виділяється різноманіттям можливостей, багатофункціональністю, але при цьому дуже проста і зручна. Чому варто вибрати саме OpenCart?
OpenCart
Дизайн
Платформа дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно під індивидуальний дизайн або ж користуватися шаблоном.
Функціонал
Має велике співтовариство користувачів, яке розвиває і удосконалює проект. У OpenCart є багато готових плагінів та модулей, які спрощують роботу над сайтом і дають нові можливості.
SEO
Має хороший функціонал пошукової оптимізації та просування сайту.
Зручність
Платформа має простий інтерфейс та відрізняється комфортом в управлінні, наповненні, навіть для тих, хто раніше не працював з нею.
Можливості
CMS дозволяє інтегрувати та підключити багато додаткових можливостей – платіжні системи, багатомовність, Google Analytics та інше.

Розробка інтернет-магазину на Opencart

Комплексний підхід до створення та просування сайту на даному движку допоможе створити високі прибутки вже в перші місяці роботи ресурсу. Багатофункціональність, висока безпека, можливість масштабування функціоналу, передбачені маркетингові модулі, легкість SEO-оптимізації та інші інструменти роблять систему управління контентом Opencart інтуїтивно зрозумілою для будь-якої категорії користувачів.

Замовити розробку інтернет-магазину на Opencart

Перш ніж замовляти створення сайту на Opencart, необхідно розуміти, що це таке. Opencart – безкоштовна платформа для створення інтернет-магазинів, що є CMS, движком на якому буде функціонувати розроблений сайт. Дана система є високо функціональною, швидко адаптується до змін, тому так часто використовується розробниками. Розробка інтернет-магазину на Opencart здійснюється в кілька етапів. Перший етап є підготовчий, в період якого відбувається детальне вивчення особливостей ніші, розробка технічного завдання та затвердження параметрів створення сайту. Наступний етап – робота над дизайном майбутнього інтернет-магазину, кращі макети дизайну обговорюються з замовником і затверджуються для подальшої роботи з обраним прототипом дизайну. Надалі здійснюється верстка і робота з програмною частиною сайту, настройка адміністративної панелі, підключень основних модулів. Потім команда копірайтерів починає процес наповнення платформи контентом, створення бази товарів. Після цього створений прототип сайту проходить стадію тестування роботи всіх систем в комплексі. Заключний етап – повноцінний запуск новоствореного інтернет-ресурсу.

Дизайн інтернет-магазину на Opencart

Як і при розробці сайтів на основі інших движків, дизайну інтернет магазину на Opencart може бути шаблонним або створеним з урахуванням специфіки та побажання замовника проекту. Перший варіант є більш доступним і дешевим, оскільки на сьогоднішній день створено понад 10000 різних шаблонів. Розробка оригінального дизайну зажадає більше часу з боку розробників і більше витрат з боку клієнта, проте такий дизайн буде привертати увагу більшої кількості потенційних покупців.

Вартість створення інтернет магазину на Opencart

Часто можна зустріти пошуковий запит: «інтернет магазину на Opencart ціна». Оскільки платформа є безкоштовною, клієнт платити розробникам лише за налаштування системи, тестування роботи функціоналу та розробку дизайну. Ціна за створення інтернет магазину на Opencart не може бути фіксованою і залежить від складності розробки проекту, швидкості виконання розробки інтернет-магазину.