Розробка
інтернет-магазину Одеса

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину в Одесі

Тому, для успішного старту і ефективної роботи майбутнього онлайн-ресурсу, створення інтернет магазину в Одесі необхідно доручити професіоналам, здатним якісно виконати поставлені перед ними завдання. Інтернет магазин є невід’ємним інструментом організації продажів, який допоможе компанії або фірмі вийти на зовсім інший рівень, розширивши географію клієнтів, надавши можливість зворотного зв’язку з відвідувачами 24/7, підвищивши доходи і збільшивши продажі.

Розробка інтернет магазинів в Одесі

Розробка інтернет-магазину в Одесі включає всього 5 основних, взаємозалежних етапів, а також опрацювання елементів, які відіграють ключову роль в успішності майбутнього інтернет-магазину. Основу всієї процедури розробки становить аналіз і дослідження ринку продажів, виділення пріоритетних напрямів, чітке постанову завдання з боку замовника. Потім слідує етап розробки і створення оригінального, фірмового дизайну, з урахуванням особливості ніші, в якій буде розвиватися проект. Обов’язковим етапом є затвердження макетів і прототипів розробленого на основі побажань клієнта дизайну. Наступний крок – верстка, розробка функціональних можливостей, програмування. Передостанній етап полягає в тестуванні роботи створеного інтернет-магазину, перевірка роботи систем і функціоналу сайту. Після цього етапу, настає момент повноцінного запуску розробленого проекту.

Яким повинен бути дизайн інтернет-магазину?

Дуже часто, замовники приділяють мало часу і зусиль на те, щоб сформувати свої побажання щодо дизайну, через що втрачають можливість підвищення активності відвідування інтернет-магазину. Дизайн інтернет-магазину в Одесі повинен відповідати і підходити під продаваний на платформі товар, підкреслювати його особливості. Головне правило при розробці дизайну – чим простіше і зрозуміліше для клієнтів, тим краще для Вас. Намагайтеся уникати складних графічних конструкцій і елементів, що перешкоджають сприйняттю товару, розміщеного на сайті. Найкраще направити зусилля розробників на якісне опрацювання дрібних деталей, які найчастіше потрапляють в очі при використанні торговельної онлайн-платформи.

Скільки коштуватиме створення інтернет магазину в Одесі?

Відразу хочемо попередити, що ціна на створення інтернет-магазину в Одесі може бути названа лише після затвердження всіх аспектів роботи за проектом. Вартість створення інтернет магазину Одеса визначається виходячи з безлічі чинників, серед яких складність створення проекту, кількість людей, що працюють над проектом, швидкість виконання робіт по розробці.