Разработка
інтернет-магазину на Magento

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної коммерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Оптимізація і просування
Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламує.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль и проверка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Magento – це CMS, яка розроблена спеціально для інтернет-магазинів. Движок має масу переваг і особливостей. Чому слід обрати саме Magento?
Magento
Навантаження
Підходить для крупних сайтів, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару.
SEO
Тут є великий набір інструментів для SEO-оптимізації, можна легко створити XML-карту сайту та виконувати необхідні для просування налаштування.
Звіти
Через Magento можна складати різноманітні звіти – про товари, їх кількість та залишки, особливостях поведінки користувача на сторінці та інше.
Юзабіліті
Це стосується як внутрішньої панелі для роботи адміністратору (легко наповнювати сайт, редагувати опис, змінювати ціни), так і зовнішньої – користувач швидко знаходить інформації, перейде на потрібну сторінку.
Доповнення
Платформа має багато зручних модулей та плагінів, які роблять налаштування простіше і дешевше. Тут можна впровадити будь-які задумки.