Розробка
інтернет-магазину Львів

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину у Львові

Сьогодні, завдяки розвитку можливостей інтернету і його поширенню, практично будь-яка людина, що має бажання розвиватися в сфері бізнесу і хорошої ідеї, отримали можливість спробувати свої сили в напрямку онлайн-комерції. Однак, щоб створити своє дітище і почати заробляти гроші з продажів і реалізації товару онлайн, перш за все потрібно обзавестися власною платформою, завдяки якій Ви зможете досягти бажаних результатів. Розробка інтернет-магазину у Львові – допоможе виконати поставлені перед Вами цілі та завдання. Саме створення інтернет-магазину в Львові зможе просунути Ваш бізнес на новий рівень, допоможе прибрати непотрібні витрати на утримання великого штату, оренду приміщення. Подібна платформа є відмінним способом підтримувати двосторонній зв’язок з клієнтами ресурсу, дозволяючи задовольняти їхні потреби цілодобово.

Замовити розробку інтернет магазину в Львові

Розробка інтернет магазину в Львові – безперервний і трудомісткий процес, що вимагає певного рівня знань і навичок. Весь процес розбивається на кілька етапів, що дозволяють контролювати якість виконання проекту. На першому етапі командою розробників виконується робота по збору всієї необхідної інформації, вивчення основних особливостей ніші, сфери діяльності та реалізованого товару, послуг, аналіз діяльності конкурентів та поведінки потенційних відвідувачів, на основі чого складається детальне технічне завдання. Далі здійснюється розробка графіки сторінки, його конструкцій і елементів, створення повноцінного прототипу дизайну інтернет-магазину. Потім розробники переходять до програмування функціональних можливостей сайту, впровадженню системи управління, верстці затвердженого замовником дизайну і інтерфейсу. Наступний етап – повноцінне тестування роботи всіх систем і елементів новоствореного інтернет-магазину, перевірка стабільності роботи і усунення знайдених помилок, допущених на попередніх стадіях. Заключним етапом є запуск готової до роботи і здійснення продажів платформи з подальшою технічною підтримкою і просуванням від команди веб-студії.

Дизайн інтернет магазину в Львові

Ключовим фактором у створенні будь-якого виду сайту є розробка графіки, інтерфейсу і дизайну інтернет-ресурсу, що неодмінно позначається на його відвідуваності клієнтами. Дизайн інтернет-магазину в Львові може розроблятися двома шляхами, чому, в першу чергу, буде залежати його особливість і ціна за розробку. Перший варіант – створення дизайну сайту на основі існуючих макетів і шаблонів, перероблених відповідно до особливостей розробленого проекту. Другий же варіант передбачає абсолютно новий, індивідуалізований прототип дизайну, розробленого спеціально для Вашого інтернет-магазину з нуля.

Вартість розробки інтернет-магазину в Львові

Вартість створення інтернет-магазину в Львові цікавить практично кожного другого клієнта, що звертається в веб-студію. Ціна на створення інтернет-магазину в Львові затверджується лише після складання технічного завдання, тому до цього Вам можуть назвати лише приблизну вартість. На формування ціни за розробку платформу можуть вплинути терміни виконання проекту, складність і терміновість такої розробки.