Розробка
інтернет-магазину Харків

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину у Харкові

Оскільки практично всі високоліквідні ніші оффлайн бізнесу вже давно зайняті популярними брендами, відмінним початком для тих, хто все ж вирішив ступити на стежку підприємництва є створення інтернет магазину в Харкові. Розробка інтернет-магазину, Харків – пріоритетний напрямок не тільки для майбутніх бізнесменів, а й для вже існуючих бізнесів, адже складно конкурувати з іншими компаніями і фірмами, які мають онлайн-ресурс. Інтернет-магазин допоможе вирішити кілька завдань одночасно. Будучи самостійним інструментом для продажів, інтернет-магазин допоможе Вам розширити клієнтуру, дозволить вже незабаром після запуску підвищити доходи, вийти за рамки Харкова і продавати товар в інші міста. Тому, якщо Ви хочете йти в ногу з часом, слід задуматися про те, щоб замовити інтернет-магазин.

Як замовити розробку інтернет-магазину в Харкові?

Щоб замовити розробку інтернет-магазину, в першу чергу, послугами якої веб-студії Ви будете користуватися. Від даного вибору буде залежати якість і подальша успішність створеної платформи. Особливу увагу варто звернути на кваліфікацію і професійні якості співробітників. Вибирайте тільки перевірені студії, мають позитивні відгуки та рекомендації з боку знайомих для Вас людей. Розробка інтернет-магазину в Харкові – процес багатоетапний і комплексний, що відбувається в певній послідовності, порушення якої може створити неприємності в подальшому. Першим етапом є узгодження завдання із замовником та визначення завдань, що стоять перед розробниками сайту. Далі слід провести ретельний аналіз ніші і ринку, в якому планується запустити інтернет-магазин. Третій етап – розробка графічного дизайну, опрацювання прототипів і макетів, твердження даних варіантів з замовником. Після цього відбувається процес верстки і програмування обраного клієнтом варіанту дизайну. Передостаннім етапом є тестування роботи всіх систем і функціоналу створеного сайту. Заключний етап – повноцінний запуск проекту, що розробляється.

Дизайн інтернет-магазину в Харкові

Якість будь-якого інтернет-магазину визначається якістю розробленого для нього дизайну. Дизайн інтернет магазину в Харкові є найважливішою деталлю при створенні онлайн-платформи для продажу товарів. Головним критерієм, який варто враховувати, вибираючи дизайн – сумісність графічних елементів з продаваними на сайті товарами. Дизайн повинен бути зручним і привабливим, здатним виділити особливості і кращі сторони предметів для продажу. В кольорах найкраще дотримуватися нейтралітету. Не варто захаращувати сайт різної графікою, оскільки покупці понад усе цінують простоту і інтуїтивність інтерфейсу, що дозволяє швидко зорієнтуватися по навігації сайті і сконцентруватися на пошуку потрібного предмета.

Вартість створення інтернет-магазину в Харкові

Ключовим питанням більшості замовників є вартість створення інтернет-магазину, Харків. Ціна на створення інтернет-магазину в Харкові не може бути фіксованою. Кінцеву вартість можна буде дізнатися лише після узгодження всіх вимог. Ціна може залежати від термінів виконання проекту, складності роботи і виду інтернет-магазину.