Розробка
інтернет-магазину Дніпро

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину в Дніпрі

Запуск онлайн-точок є пріоритетним напрямком розвитку бізнесменів у великих містах. Але для того, щоб почати свій шлях в сфері електронної комерції, необхідно подбати про початковому етапі – створення інтернет магазину в Дніпрі. За допомогою інтернет-магазину власники мають можливість швидко прискорити процес зростання конверсії, розширити аудиторію і реалізовувати товар не тільки в Дніпрі, а й по всій території України. Тому, якщо Ви всерйоз вирішили займатися інтернет продажами товарів, Вам необхідна розробка інтернет-магазину в Дніпрі.

Розробка інтернет-магазину в Дніпрі

Інтернет-магазин – обов’язковий, самостійний інструмент продажів, що допомагає розвитку компанії. Тому, перед тим, як замовити розробку платформи, необхідно точно визначитися з метою даного проекту і вирішити для себе чого Ви очікуєте в кінцевому підсумку. Розробка інтернет-магазину в Дніпрі – багатоетапна і комплексне завдання, що стоїть перед розробниками. Залежно від ситуації і технічного завдання, над проектом працюють відразу кілька категорій людей: дизайнери, програмісти, маркетологи і копірайтери. Перший етап – це детальне опрацювання технічного завдання, встановлення параметрів розробки та критеріїв оцінювання результатів. Далі слід провести ретельний аналіз ніші, в якій планується запустити проект. Після цього дизайнери починають розробляти проектування прототипів дизайну сайту. Затверджений замовником дизайн переходить на стадію верстки та програмування, розробка основного функціоналу інтернет-магазину. Потім, здійснюється тестування роботи всіх систем і функціональних елементів. На заключному етапі, що розробляється проект повноцінно запускається і проводитися навчання клієнта роботи з функціоналом сайту.

Розробка дизайну інтернет-магазину в Дніпрі

Дизайн інтернет-магазину в Дніпрі розробляється на основі припущень і переваг замовника, а також з урахуванням особливостей сфери продажів. Дуже важливо, щоб дизайн не відволікав потенційних покупців від розміщених на сайті товарних позицій. Хорошим рішенням є використання простого дизайну і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Рекомендуємо утриматися від складних графічних конструкцій, елементів.

Вартість створення інтернет-магазину в Дніпрі

З огляду на складність виконання, вартість створення інтернет магазину в Дніпрі не може бути фіксованою. Ціна на створення інтернет-магазину в Дніпрі може залежить від декількох ключових моментів, серед яких необхідно виділити кількість і професійний рівень виконавчих, якість розробки і складність виконання проекту, терміни розробки інтернет-магазину.