Розробка
інтернет-магазину автозапчастин

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної коммерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підгототуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин

Вирішити проблему допоможе створення інтернет-магазину автозапчастин, де кожен може знайти необхідну деталь за короткий проміжок часу. Такий ресурс є максимально зручним для людей, адже їм більше не потрібно їздити по СТО та ринки, в пошуках запчастин для машини. Однак, щоб такий ресурс ефективно працював і був корисним не тільки для власника, але і для клієнтів, необхідно відповідально підійти до питання створення торгової онлайн-платформи. Команда веб-студії Echizh готова допомогти своїм замовникам, оскільки розробка сайтів – наша головна спеціалізація, в тому числі розробка інтернет-магазину автозапчастин.

Замовити розробку інтернет магазину автозапчастин

Розробка інтернет-магазину автозапчастин відбувається поетапно, при цьому обов’язково враховуються особливості даного ресурсу. Насамперед команда розробників приступає до аналізу і дослідження ринку, затвердження основних параметрів і вимог до онлайн-ресурсу. Потім здійснюється розробка оригінального дизайну для майбутнього інтернет-магазину, що враховує специфіку сайту. Далі макети і прототипи дизайну проходять етап затвердження замовником. Після схвалення замовником дизайну, програмісти здійснюють версту і розробку оптимального функціоналу інтернет-магазину. Наступний етап – тестування роботи створеного сайту, перевірка роботи функціоналу. При необхідності або за бажанням замовника, розробники можуть вносити корективи і поправки, щоб зробити платформу максимально якісною. Останнім етапом є безпосередній запуск ресурсу в інтернеті.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин під ключ

Багато замовників бажають придбати інтернет-магазин автозапчастин під ключ – повністю готовий сайт з широким спектром функціональних можливостей і всіма необхідними для роботи складовими. Замовивши сайт під ключі, після завершення роботи над проектом, Ви отримаєте заточений під просування і готовий до роботи інтернет-магазин, а також пароль і логін від свого ресурсу для управління розробленим сервісом. Розробники займаються всіма необхідними процесами, тому клієнту не потрібно турбуватися про процес створення сайту. Все що потрібно від замовника – встановити певні параметри і чекати виконання замовлення.

Дизайн інтернет-магазину автозапчастин

Існує два основних способи розробки дизайну інтернет-магазину: створення оригінального і індивідуального дизайну з нуля або ж розробка графічних елементів на основі тематичних шаблонів для даного виду інтернет-магазину. Дизайн інтернет-магазину автозапчастин повинен бути гранично простим і зрозумілим, в деякому роді примітивним. Завдання дизайну – гармонійно доповнювати розміщені на сайті товари, щоб потенційний покупець не відволікався і міг швидко знайти необхідні автозапчастини.

Вартість створення інтернет-магазину автозапчастин

Ціна на створення інтернет-магазину автозапчастин є важливим фактором, який враховує замовник. Ціна на розробку сайту не може бути фіксованою і залежить відразу від декількох факторів. Вартість створення інтернет-магазину автозапчастин залежить від вибраного клієнтом пакету послуг, терміновості виконання проекту, складності розробки сайту.