Brain Service

Розробка сайту
ua ru
Клієнт Brain Service
Опис Завдання – створити сайт з унікальним дизайном і зручним інтерфейсом. Одна з цілей проєкту – ідея “Однієї кнопки”. Користувач повинен перейти на потрібну сторінку, і швидко отримати допомогу по своїй проблемі. Також потрібно створити сторінку “Статус звернення”, куди Brain регулярно вноситиме інформацію.
Рішення
Ми розробили сайт, провели роботи з оптимізації, запустили систему CRM з функцією контролю якості обслуговування та етапів обробки замовлення.
Головна сторінка Вся інформація про послуги сервісу виведена на головну сторінку в лаконічних блоках. Користувач одразу може переглянути всі доступні послуги, дізнатися графік роботи, умови обслуговування і гарантії, контакти.
Вибір послуги та оформлення замовлення Підвищення конверсії сайту досягається за рахунок спрощеної системи оформлення замовлення. Відкритість і прозорість формування ціни за кожним видом роботи формує позитивний імідж сервісу.
Результат Додаток уже з перших днів після запуску почав приносити прибуток. Переглянути інформацію та зробити замовлення на заправку можна прямо з мобільного телефону. У компанії збільшилася кількість продажів через додаток.
Результат від 1 тис. замовлень на місяць