Розробка
промо сайтів

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.

NICOM UKRAINE

Розробка веб-ресурсу з кількома товарами для продажу нікотинової продукції, снюсу та електронних сигарет.

Kinder

Сайт для акції: веб-сервіс завантаження фото, система публікації в соцмережах, налаштування рамки для фотографії.

VIKA SVENSSON

Розробка зручного і стильного інтернет-магазину з 3D моделями товарів для оформлення замовлень і популяризації бренду.

TIKKURILA SHOP

Розробка та проєктування інтернет-магазину: створення стильного дизайну, юзабіліті та SEO-оптимізація.
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка промо-сайтів

Тож не дивно, що створення Лендінзі турбує багатьох бізнесменів, охочих піднести свої товари і послуги, адже головна мета Лендінгу – щоб людина, що відвідала сайт, виконав одну з цільових дій: залишив контактні дані, оформив заявку на безкоштовну консультацію, подзвонив в техпідтримку сервісу. Тому, якщо Ви вирішили всерйоз займатися створенням Лендінг сторінки, Ви можете замовити Лендінг у веб-студії Echizh.

Ще трохи інформації про Лендінг сайт

Сама по собі сторінка є окремим міні-сайтом, може бути повністю автономна і не пов’язана з основним інтернет-бізнесом. Такий сайт допомагає збільшити продажі, в середньому, на 20-30%, що істотно впливає на прибуток власника даного ресурсу. Існує кілька видів сторінок, трохи відрізняються від себе форматом і безпосередньою метою, яка ставиться перед сайтом. Наприклад, long landing page – це найпоширеніший варіант, що полягає в створенні Лендінгу з довгим описом. Також, можна звернути увагу на two steps landing page, метою якого є спочатку привернути увагу і зацікавити клієнта, а тільки потім спонукати його до дії. Так що саме час розібратися, як купити Лендінг і як відбувається створення Лендінг сторінки під ключ.

Вартість створення продає веб-сторінки

Багатьох клієнтів, що бажають замовити подібний проект, в першу чергу, цікавить ціна Лендінг сторінки. Відразу хочемо попередити, що фіксовану ціну за розробку такої сторінки не існує. Вартість може залежить від безлічі різних параметрів, серед яких потрібно виділити оригінальність дизайну, вид сторінки, наповнення, тип подачі контенту, терміни виконання проекту. Не варто забувати, що до кожного проекту необхідний індивідуальний підхід, тому якщо Ви хочете на виході отримати якісний продукт, не економте кошти.

Особливості дизайну Лендінгу

Щоб зацікавити відвідувачів сторінки, необхідно щоб сайт виглядав оригінально і незвично. У цьому нам допоможе дизайн, що розробляється на основі переваг клієнта. В першу чергу, дизайн сторінки повинен виглядати яскраво і лаконічно, без зайвих компонентів, навігаційних елементів. Інформація повинна подаватися коротко, ненав’язливо спонукаючи людини скористатися Вашими послугами. Хорошим варіантом подачі матеріалу є блокова структура, яка полегшує сприйняття інформації клієнтами. В самому кінці рекомендується висвітлити 2-3 переваги, підтверджені фактичними даними.

Етапи розробки Landing page

Переважно, всі види сайтів розробляються в чотири основних етапів з урахуванням певних особливостей, і розробка промо сайту не виняток. Розробка Лендінзі починається з аналізу інформації, наданої клієнтом: мета сайту, інформація про продукт і послуги, особливості ринку в даній сфері, бажану дію клієнта на сторінці. Потім слідує процес складання основних макетів дизайну, його опрацювання, вибір навігаційних систем, затвердження розроблених варіантів. Далі слід верстка і розробка функціоналу. Заключним етапом є тестування сайту, перевірка правильності роботи всіх систем, і в кінцевому підсумку запуск готового Лендінгу.