VIKA SVENSSON

Розробка сайту
ua ru
Клієнт VIKA SVENSSON
Опис Бренд VIKA SVENSSON – це снюс із різним вмістом нікотину, сучасна альтернатива курінню. Компанія випускає низку товарів, які вирізняються приємним смаком і ароматом.
Завдання
До нас звернулися із завданням розробити зручний і стильний сайт, через який можна купувати брендові товари і популяризувати компанію.
Зовнішнє оформлення
Це найважливіший етап, до якого входить як розробка самого дизайну, так і функціонал сайту.

Ми проаналізували сайти-конкуренти, схожі сервіси, щоб створити по-справжньому унікальний і оригінальний інтернет-магазин. Створили візуал, функціонал і юзабіліті, опрацювали архітектуру відповідно до цілей.

Концепція дизайну
Інтернет-магазин VIKA SVENSSON не просто стильний, а й максимально сучасний, у футуристичному стилі. Оформлення відповідає фірмовому забарвленню компанії. Акцент ми зробили на тому, щоб задіяти весь екран, але при цьому не робити його занадто завантаженим. Так ми отримали привабливий сайт, що підходить під цільову аудиторію.
Результат
Кожна сторінка VIKA SVENSSON відображає концепцію бренду та його позиціонування. На сайті 4 товари, які виконані в 3D моделях, зроблено зручний перехід до наступного товару. Головна сторінка – це відео, але тут є посилання на інші сторінки сайту. Інтернет-магазин зручний для користувача, має сучасний функціонал і стиль.
Результат
від 1 тис. відвідувань на місяць