Розробка сайту VIKA SVENSSON

Бренд VIKA SVENSSON – це снюс з різним вмістом нікотину, сучасна альтернатива звичайним сигаретам. Компанія випускає ряд товарів, які відрізняються приємним смаком і ароматом.

Завдання

До нас звернулися із завданням розробити зручний і стильний сайт, через який можна купувати брендові товари. Крім продажу, сайт розробляється для того, щоб просувати бренд і популяризувати його. Прийнято рішення запустити оригінальний сайт з 3D моделями снюса, яскравою анімацією і привабливим зовнішнім виглядом. При цьому, інтернет-магазин повинен мати зручне юзабіліті.

Зовнішнє оформлення

Це найважливіший етап, в який входить як розробка самого дизайну, так і функціонал сайту. Ми проаналізували сайти-конкуренти, схожі сервіси, щоб створити по-справжньому унікальний і оригінальний інтернет-магазин. Створили візуал, функціонал і юзабіліті, пропрацювали архітектуру відповідно до цілей.

Концепція дизайну

Інтернет-магазин VIKA SVENSSON не просто стильний, але і максимально сучасний, в футуристичному стилі. Оформлення відповідає фірмовому забарвленню компанії. Акцент ми зробили на тому, щоб задіяти весь екран, але при цьому не робити його занадто завантаженим. Так ми отримали привабливий сайт, який підходить під цільову аудиторію.

Головна сторінка і товари

Кожна сторінка VIKA SVENSSON відображає концепцію бренду і його позиціонування.

На сайті 4 товара, які виконані в 3D моделях, зроблено зручний перехід до наступного товару.

Головна сторінка – це відео, але тут є посилання на інші сторінки сайту.

Розробка додатку

Benish Guard