7choice.net

Розробка сайту
ua ru
Клієнт 7choice.net
Опис Завдання – створити ексклюзивний корпоративний сайт, через який можна швидко і зрозуміло замовити доставку вантажів і товарів з-за кордону. Також потрібно було розробити зручний і багатофункціональний калькулятор розрахунку вартості доставки. Акцент мав бути на адаптивну версію сайту для смартфонів і планшетів.
Рішення
Ми розробили сайт, створили калькулятор розрахунку вартості доставки, форму замовлення з можливістю додавання безлічі товарів, а також налаштували контекстну рекламу.
Головна сторінка сайту Вся інформація про послуги та переваги компанії відображена на головній сторінці сайту. Представлено тарифи та інформацію про те, як швидко і просто можна оформити покупку із закордонного інтернет-магазину.
Калькулятор розрахунку вартості доставки вантажу Можливість відкрито і прозоро розрахувати вартість доставки товарів формує позитивний імідж сервісу. Коротка форма оформлення замовлення дасть змогу не втратити клієнта.
Результат Сайт уже з перших днів після запуску почав приносити прибуток. Переглянути інформацію та зробити замовлення на доставку вантажів з інших країн можна прямо з мобільного телефону. У компанії збільшилася кількість продажів і відвідувань сайту. Триває розробка маркетингової стратегії для просування.
Результат від 4 тис. замовлень на місяць