Snuskingdom

Розробка інтернет-магазину
ua ru
Клієнт Snuskingdom
Опис Міжнародна компанія Snuskingdom продає снюс і продукти з різним вмістом нікотину, сучасну альтернативу курінню. Компанія пропонує низку брендових товарів, які вирізняються приємним смаком і ароматом.
Завдання
Ми розробили оригінальний сайт на Magento 2 з сучасним дизайном і привабливим зовнішнім виглядом. Інтернет-магазин повинен має зручне юзабіліті, підходить під тематику і стиль компанії.
Найкраща CMS для інтернет-магазину Magento – одна з найзручніших CMS для інтернет-магазину, яка дає змогу контролювати сайт з боку адміністратора і менеджера, а також вирізняється комфортом у роботі для програміста. Тут є багато плагінів і модулів, які дають можливість швидко налаштувати зручний інтернет-магазин для покупця.
Зовнішнє оформлення Ми проаналізували сайти-конкуренти, схожі сервіси, щоб створити по-справжньому унікальний і оригінальний інтернет-магазин. Створили візуал, функціонал і юзабіліті, опрацювали архітектуру відповідно до цілей.

Кожна сторінка Snuskingdom відображає концепцію всієї компанії, брендових снюсів та їхнє позиціонування.

Головна сторінка має банери з акціями, різні блоки з товарами, але тут є посилання на інші сторінки сайту.

Концепція дизайну Стиль сайту Snuskingdom – мінімалізм і темне сучасне оформлення.

На відміну від інтернет-магазинів конкурентів, ми використовували темніші відтінки і просту архітектуру сайту, враховуючи вимоги SEO та юзабіліті. Акцент ми зробили на тому, щоб задіяти весь екран, привернути увагу до конкретного товару, але при цьому не робити стиль занадто завантаженим.

Особливості та переваги інтернет-магазину: Під час розроблення сайту і створення дизайну, відразу ж враховували мобільну версію. Має зручний функціонал, можливість оформлення замовлення або пошуку найкращого товару. Розробили зручне, стильне і красиве адаптивне оформлення Snuskingdom, яке підходить і для мобільних пристроїв. Зараз триває розробка маркетингової стратегії для просування сайту.
Результат від 10 тис. відвідувань на місяць