Ренесанс-медікал

Розробка інтернет-магазину
ua ru
Клієнт Ренессанс-медикал
Опис Ренесанс-медікал – один з найбільших дилерів медичного обладнання на ринку. Наше завдання полягає в тому, щоб розробити новий інтернет-магазин і підготувати його до пошукової оптимізації.
Особливості
Компанія Ренесанс-медікал уже має безліч клієнтів і вироблену репутацію, але й конкуренція у сфері велика. Компанія продає як прості продукти з фіксованою ціною, так і складні медичні системи за цінами, розрахованими експертом.
Рішення Ми розробили інтерактивний інтерфейс, щоб привернути увагу відвідувачів і абсолютно індивідуальний, стильний дизайн сайту, який підходить під тематику. Ми також впровадили кілька можливостей зв’язатися з менеджерами та отримати ціни.
Мобільна версія сайту Переглянути інформацію та зробити замовлення можна прямо з мобільного телефону.
Результат Інтернет-магазин має найсучасніший і найстильніший дизайн на ринку медичного обладнання. Кількість онлайн-продажів постійно зростає, а завдяки оптимізації сайту, він одразу вийшов на перші позиції в пошуковику.
Результат Термін роботи зайняв 2 місяці від моменту розробки дизайну до запуску сайту. Клієнт залишився задоволений виконаною роботою, сучасним оформленням і зручністю. Перші відвідувачі з’явилися на сайті через 1 тиждень після запуску. Сьогодні інтернет-магазин працює і стабільно приносить прибуток.
Сайт проекту ren-med.com.ua