Oys.az

Розробка сервісу
ua ru
Клієнт Oys.az
Опис Компанія Odlar Yurdu звернулася за послугою розробки сервісу онлайн страхування. Завдання нового сервісу полягає в тому, щоб швидко і зрозуміло реалізувати можливість оформлення страховки на автомобіль, здоров’я або подорож. Також потрібно зробити акцент на адаптивну версію сайту для смартфонів і планшетів, і оптимізувати швидкість роботи сервісу.
Рішення
Було розроблено web-сервіс з оформлення страховки онлайн. Інтеграція по API зі страховим бюро Азербайджану. Підключено та налаштовано систему онлайн оплати. Розроблено desktop, tablet і mobile версію веб-сервісу.
Головна сторінка Вся інформація про послуги та переваги компанії відображена на головній сторінці сайту. Надано тарифи та інформацію про те, як швидко і просто можна оформити страховку онлайн.
Сторінка оформлення ОСЦПВ Підвищення конверсії сайту досягається за рахунок спрощеної системи оформлення онлайн страховки. Всього 5 простих кроків до отримання страхового поліса.
Результат Сервіс уже з перших днів після запуску почав приносити прибуток. Переглянути інформацію та зробити замовлення на доставку вантажів з інших країн можна прямо з мобільного телефону. У компанії збільшилася кількість продажів. Триває розробка маркетингової стратегії для просування сайту.
Результат від 2 тис. відвідувачів на місяць