Розробка інтернет-магазину Lifecell TV+

Lifecell – це оператор мобільного зв’язку, який пропонує абонентам сучасні послуги та розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі. Компанія перша надала українцям технології EDGE/GPRS, 3G, 4G, і провела відкрите тестування 5G у партнерстві з Ericsson Україна.

Завдання

Компанія звернулася до нас із завданням розробити лендінг з нуля для Lifecell TV+ з унікальним дизайном, оскільки виходило оновлення сторінки та випускалися нові пакети.

Lifecell TV+

Рішення

Ми створили дизайн для лендінгу під мобільну версію та для ПК. Проста навігація, приємний інтерфейс з легким доступом до потрібної інформації – все це були наші цілі в роботі. Після розробки дизайну, ми розпочали версту та отримали якісний і функціональний веб-продукт для Lifecell TV+.

Lifecell TV+

Головна сторінка

На Landing page ми розмістили інформацію, яка допоможе користувачеві замовити послугу, дізнатися про тарифи, зрозуміти функціонал сервісу, а також знайти відповіді на виникаючі запитання.

Черговість подання інформації логічно структурована та ретельно продумана.

 

Lifecell TV+

Юзабіліті

Функціональність Landing page не залишала у користувачів питань щодо роботи з сервісом, а зручний інтерфейс разом із унікальним дизайном грали роль у залученні аудиторії.

Перед запуском ми переконалися в коректній роботі сайту і врахували всі можливі помилки, що в результаті зробило веб-продукт ще якіснішим.

 

Lifecell TV+

Мобільна версія

Дизайн для Landing на ПК та мобільному пристрої не суперечать один одному та однакові в корисності для користувача. Сайт чудово відображається на всіх платформах.
 

Lifecell TV+

Інтернет-магазин для тютюнової компанії

SNUSKINGDOM