Lifecell

Розробка сайту Lifecell TV+
ua ru
Клієнт LIFECELL TV+
Опис Lifecell – це оператор мобільного зв’язку, який пропонує абонентам сучасні послуги та розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі. Компанія перша надала українцям технології EDGE/GPRS, 3G, 4G, та провела відкрите тестування 5G у партнерстві з Ericsson Україна.
Завдання та реалізація
Компанія звернулася до нас із завданням розробити лендінг з нуля для Lifecell TV+ з унікальним дизайном, оскільки виходило оновлення сторінки і випускалися нові пакети.
Рішення Ми створили дизайн для лендінгу під мобільну версію і для ПК. Проста навігація і приємний інтерфейс з легким доступом до потрібної інформації – все це були нашими цілями в роботі. Після розробки дизайну, ми почали версту і отримали якісний і функціональний веб-продукт для Lifecell TV+.
Мобільна версія Дизайн для Landing на ПК і мобільному пристрої не суперечать один одному й однакові в корисності для користувача. Сайт чудово відображається на всіх платформах.
Головна сторінка На Landing page ми розмістили інформацію, яка допоможе користувачеві замовити послугу, дізнатися про тарифи, зрозуміти функціонал сервісу, а також знайти відповіді на запитання, що виникають. Черговість подачі інформації логічно структурована і ретельно продумана.
Юзабітілі Функціональність Landing page не залишала у користувачів запитань щодо роботи з сервісом, а зручний інтерфейс разом з унікальним дизайном відігравали роль у залученні аудиторії. Перед запуском ми впевнилися в коректній роботі сайту і врахували всі можливі помилки, що в результаті зробило веб-продукт ще більш якісним.