Creditron

Розробка веб-сервісу
ua ru
Клієнт Creditron
Опис Завдання полягає в тому, щоб розробити розумний і зручний веб-сервіс, який кожен може використовувати для отримання кредиту. У нашого клієнта вже був дизайн сайту, тому нам потрібно було тільки подбати про оформлення та налаштування роботи сервісу.
Особливості сервісу
Ми зробили сервіс максимально безпечним і захищеним, розробили та реалізували можливість швидкого способу масштабування сервісу, щоб у майбутньому можна було розширювати роботу компанії.
Процес розробки Ми використовували сервіс Laravel для цього проєкту, щоб запустити всі вимоги та функції, які хотів мати наш клієнт. Ми також створили інструменти збору статистики в розділі адміністратора, і реалізували додаткові систему захисту від будь-яких зовнішніх впливів.
Мобільна версія сайту Переглянути інформацію та оформити заявку можна прямо з мобільного телефону. Сайт адаптивний під різні пристрої.
Результат Розробка сайту зайняла кілька місяців. Сайт працює вже тривалий час і приносить власникам прибуток. Клієнт залишився задоволений готовим веб-сервісом.
Сайт проекту creditron.org