Benish GUARD

Розробка дизайну мобільного застосунку
ua ru
Клієнт Benish GUARD
Опис Benish GUARD – це продукт нового покоління, сучасна система охорони автомобіля. Компанія працює в Україні з 2003 року, і за цей час випустила кілька успішних застосунків і сервісів з відстеження та моніторингу транспорту.
Завдання та реалізація
Замовник прийшов із готовим застосунком, який ще не запустили. Інша компанія займалася розробкою, але дизайн застосунку не підходив під вимоги і не подобався замовнику. Прийнято рішення про повну переробку стилю, майже з нуля.
Рішення Додаток має бути максимально простим і легким, щоб будь-який користувач розібрався з роботою. При цьому важливо дотримуватися загального стилю компанії, для чого нам надали брендбук.
Розробка дизайну Ми провели комплексний аналіз конкурентів, вивчили плюси та мінуси схожих застосунків, створили мапу кліків і основні користувацькі сценарії. Після цього ми оновили UX ключових екранів, щоб підвищити зручність. Був обраний стиль оформлення основних екранів у двох відтінках: є темна і світла тема. Такі рішення подобаються аудиторії та відповідають загальному дизайну компанії Benish.
Нові рішення Анімація супроводжує сигнали тривоги та інші сповіщення, що викликає інтерес і привертає увагу. Дизайнер створив нову заставку, яка відкриває додаток. Опрацьована система безпеки, введення пароля, його зміна і входу в додаток. Усередині Benish GUARD тепер є власна карта, на якій можна відстежувати пересування авто. Перероблено меню налаштувань і відображення повідомлень.
Сайт компанії benishgps.com