Розробка і створення VR додатків

Розвиток сучасних технологій і їх швидке поширення дозволило багатьом підприємцям і бізнесменам скористатися їхніми можливостями і імплементувати в діяльність своєї компанії.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Сьогодні, додатки віртуальної реальності – це абсолютно новий інструмент, що дозволяє не тільки залучати якомога більше клієнтів, а й встановити новий рівень зв’язку з потенційними користувачами, допомагаючи їм краще розуміти надається Вами продукт. Розробка віртуальної реальності дозволить власникам фірм і компаній передавати своїм клієнтам живий призначений для користувача досвід, що дасть їм можливість самостійно оцінити рівень послуг, що надаються за допомогою інтерактивного контенту. Найважливіше, що клієнтам більше не потрібно вірити торговим представникам на словах. Тепер вони самі скласти своє ставлення до продукту на основі емоцій і сенсорних відчуттів. VR-розробка – абсолютно унікальний і новий маркетинговий інструмент, що збільшує брендинг, просування серед аудиторії і прихильність клієнтів до Вашої компанії.

Замовити розробку VR додатків

Розробка VR ресурсів здійснюється за певною схемою, що підходить як для замовника, так і для розробників. Перш за все, команда веб-студії збирає необхідну інформацію, досліджує ринок і аналізує особливості компанії, щоб використовувати їх при розробці і виділити компанію. Далі разом з замовником обговорюються основні параметри створення проекту, обговорюються пропозиції і переваги клієнта, і в кінцевому підсумку, формується детальне технічне завдання. Після цього переходимо на етап формування прототипів низькою і високою 3D деталізації. Наступний етап – опрацювання та деталізація графічних моделей і конструкцій, створення актуалізованого дизайну. Потім слід повноцінне програмування і верстка існуючих прототипів, впровадження відповідної системи управління для програми та розробка функціональних можливостей. Передостаннім етапом є повноцінне тестування стабільності роботи платформи, перевірка на наявність різних багів і помилок, усунення знайдених проблем, доробка певних програмних параметрів і повторна перевірка. Заключний етап – готовий до роботи продукт запускається в мережу, після чого команда розробників продовжує технічну підтримку програми та допомагає замовнику провести максимально ефективне просування платформи.

Вартість розробки VR додатки

Найчастіше клієнтів цікавить ціна на VR розробку, що дозволяє їм розрахувати бюджет проекту. Ціна за розробку віртуальної реальності є не фіксованим показником, тому остаточну вартість замовник може дізнатися лише після складання технічного завдання і оцінки розробниками вартості обслуговування. На вартість можуть вплинути терміни і терміновість виконання проекту, складність розробки програми по заданих параметрах, додаткові послуги.

Розробка vr додатків
Оценить эту статью

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00