Розробка додатку для інтернет-магазину

Практично кожен власник інтернет-магазину чітко розуміє, що більшість користувачів їхнього ресурсу здійснюють покупки і шукають необхідні для них товари через смартфони та інші гаджети з доступом в інтернет.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Однак, не оптимізована для таких пристроїв торгова платформа може відбити бажання клієнтів користуватися саме Вашим ресурсом. Тому, якщо Ви все ж вирішили адаптувати свій бізнес під тенденції розвитку ринку і побажання користувачів смартфонів, розробка мобільного застосування для інтернет-магазину саме те, що Вам потрібно. Такий підхід допоможе збільшити число потенційних клієнтів, підвищити лояльність користувачів і однозначно підвищити рівень доходів і продажів.

Створення дизайну мобільного застосування для інтернет-магазину

Щоб клієнтам ресурсу хотілося частіше користуватися Вашим додатків і знову і знову звертатися саме до Вас, обов’язково потрібно подбати про такий важливо елементом, як дизайн. Грамотно розроблений інтерфейс і дизайн мобільного застосування для інтернет-магазину допоможе зробити платформу максимально привабливою, корисною і простий в використання, що однозначно сподобається клієнтам. Розробка дизайну мобільного застосування для інтернет-магазину може здійснюватися шляхом використання стандартних і доступних шаблонів або ж шляхом складання оригінального і унікального дизайну і графічних конструкцій. Незважаючи на те, що перший варіант є більш дешевим, він зменшує шанси на популярність платформи.

Замовити розробку мобільного додатку для інтернет-магазину під ключ

Створення мобільного застосування для інтернет-магазину під ключ полягає в повноцінній розробці повністю робочого і готово до використання ресурсу. Такий це не ресурс не вимагає ніяких додаткових розробок і має всі необхідні функціональні можливості для початку активного використання і популяризації серед потенційної аудиторії. Розробка мобільного додатку для інтернет магазину під ключ починається з дослідження ринку і ніші, в якій працює торгова платформа, аналізуються діяльності схожих ресурсів, враховуються всі особливості і параметри. Після цього складається детальне і детальне технічне завдання. Далі команда розробників приступає до опрацювання найдрібніших графічних конструкцій і елементів, розробці параметрів інтерфейсу, на основі чого створюється абсолютно новий і актуалізований прототип дизайн. Прототип в обов’язковому порядку затверджується замовникам, після чого проект переходить на наступний етап. На цьому етапі починається програмування функціональних можливостей, впровадження системи управління, верстка затвердженого прототипу дизайну. Потім створюваний проект тестується на наявність помилок і багів, які усуваються під час даної процедури. Завершується розробка запуском ресурсу і розміщенням його на платформах App Store і Google Play, а також подальше просування.

Вартість створення додатка з веб-студії

Вартість розробки мобільного застосування для інтернет-магазину розраховується індивідуально в кожному новому проекті. Остаточну суму замовник може дізнатися лише після складання технічного завдання. Ціна розробки мобільного застосування для інтернет-магазину формується з урахуванням таких факторів: терміновість виконання замовлення, складність опрацювання основних функціональних можливостей, терміни, кількість людей, що працюють над проектом.

Розробка мобільного додатку для інтернет-магазину
Оценить эту статью

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00