Розробка мобільних додатків

Сучасні технології впливають на всі сфери діяльності людей без винятку, в тому числі активно трансформують бізнес в сторону використання цифрового простору і технічних напрацювань, доступних на сьогоднішній день.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Розробка корпоративних додатків допоможе компанії оптимізувати роботу не тільки всередині компанії, але і за її межами. Корпоративні програми роблять значний внесок у скорочення різного роду витрат, спрощують управління процесами продажів, за рахунок чого прибуток і рівень продажів значно зростають. Також, такі додатки є відмінними помічниками менеджерів різного ланки, керівників і аналітиків, оскільки вони дають можливість в рази швидше аналізувати ситуацію в компанії, ефективніше проводити моніторинг ніші, сфери діяльності, ринку, конкурентів і поведінки клієнтів.

Замовити унікальний дизайн корпоративних додатків

Розробка дизайну корпоративних додатків – неймовірно важлива складова створення будь-якого ресурсу або платформу. Дизайн корпоративних додатків безпосередньо впливає на функціональність і зручність використання платформи в повсякденній діяльності компанії. Саме тому, інтерфейс і дизайн повинні бути максимально простими і інтуїтивно зрозумілими в застосуванні, і в той же час мати гарні графічні елементи, змушуючи радіти очей. Також, рекомендується використовувати кольори компанії, щоб підкреслити її особливості і всякий раз нагадувати співробітникам про корпоративний дух компанії.

Розробка корпоративних додатків під ключ

Перед тим, як звертатися в веб-студію для створення власного корпоративного ресурсу, всім замовникам рекомендується провести невелике дослідження для визначення основних завдань, функцій і цілей, які вони хочуть здійснити за допомогою даної платформи. Це допоможе розробникам чітко розуміти, який саме додаток необхідно розробити і як зробити його максимально ефективним і практичним.

Створення корпоративних додатків під ключ має на увазі під собою розробку повноцінного, готове до роботи продукту, що не потребує ніяких додаткових доопрацювань і вкладень з боку замовника. Після завершення роботи над проектом, замовник отримує повну технічну підтримку і оптимізації продукту відповідно до вимог клієнта. Розробка корпоративних додатків під ключ здійснюється поетапно. На старті розробники збирають необхідну інформацію, проводять дослідження всередині компанії і аналізує її роботу, складають і затверджують детальне технічне завдання проекту. Далі здійснюється роботи з розробки унікального і індивідуалізованого дизайну. Після цього проводиться верстка прототипів дизайну і графічних конструкцій, програмування функціональної бази додатки, установка системи управління. Потім команда тестує створений ресурс, проводить роботи з усунення і коригування знайдених помилок і робить повторне тестування з метою переконатися у відсутності помилок, і в кінцевому підсумку, ресурс запускає в мережу.

Вартість розробки корпоративних додатків під ключ

Ціна за розробку корпоративних додатків визначається на початкових етапах, після того складається технічне завдання і проводиться оцінка вартість робіт. Оскільки ціна розробки показник не фіксований, на вартість створення платформи можуть вплинути такі фактори, як терміновість виконання проекту і його терміни, складність і технічні особливості розробки.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00