СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за страницу
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Створення інтернет-магазину Запоріжжя допоможе втілити Ваші бажання в реальність. За допомогою даного багатофункціонального інструменту для продажів Ви маєте можливість швидко запустити свій бізнес, масштабуючи проект не тільки в межах міста, як це відбувається з оффлайн точками, але в межах всієї країни. Розробка інтернет-магазину в Запоріжжі дозволить власнику уникнути зайвих витрат за оренду приміщення і найм персоналу, збільшити аудиторію сервісу, дозволить підтримувати зв’язок з клієнтами і виробляє продажу 24 години на добу.

Замовити розробку інтернет-магазину в Запоріжжі

При створенні будь-якого виду сайту, команда веб-студії, якій клієнт доручив це завдання, використовує певний алгоритм дій. При цьому, враховуються особливості напрямки, в якому буде просуватися проект в майбутньому. Розробка інтернет-магазину в Запоріжжі здійснюється в кілька пов’язаних між собою стадій. Перший етап полягає в складанні вимог і технічного завдання, за яким працюватиме команда розробників. Потім співробітники веб-студії виробляють дослідження і аналіз ніші, конкурентів і поведінки потенційних клієнтів. Після цього здійснюється розробка оригінального і індивідуального дизайну, який обов’язково затверджується у замовника. Наступний етап – це верстка і програмування, розробка основних функціональних можливостей торгової платформи. Передостання стадія полягає в проведенні тестування роботи систем, функціоналу в комплексі. І на завершення, клієнт отримує повністю працює інтернет-магазин з усіма необхідними для успішної торгівлі інструментами.

Розробка дизайну інтернет-магазину в Запоріжжі

Дизайн і інтерфейс сервісу – головні показники успішності. Саме вони допомагають привертати увагу нової аудиторії, що призводить до збільшення продажів. Дизайн інтернет-магазину в Запоріжжі може бути розроблений на основі наявних шаблонів, або ж створений з нуля. Шаблонні варіанти дешевші і на їх установку не потрібно багато часу. Індивідуальні дизайни, розроблені спеціально під Ваш проект, допоможуть виділити інтернет-магазин серед конкурентів, додати йому оригінальності і впізнаваності серед користувачів інтернету.

Формування ціни на створення інтернет-магазину в Запоріжжі

Багатьох людей, які бажають створити власну торгову платформу, в першу чергу цікавить вартість створення інтернет-магазину в Запоріжжі. Ціна на створення інтернет-магазину в Запоріжжі визначається на стадії розробки технічного завдання виходячи з критеріїв складності і швидкості виконання проекту.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00