СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Створення інтернет магазину взуття – перший крок на шляху підприємця, який бажає працювати в цьому напрямку. Однак, великі прибутки і величезний попит роблять цю нішу висококонкурентному, тому якщо Ви серйозно налаштовані на успіх, Вам потрібен хороший інтернет-магазин, здатний привернути увагу клієнтів, вселяючи в них довіру і впевненість. Маючи хорошу торговельну платформу в інтернеті, шанси на успішний запуск проекту зростають у декілька разів. Врахувати особливості даного самостійного інструменту для продажів допоможе команда Echizh, де клієнт може замовити інтернет магазин для взуття, створений спеціально для нього на основі критеріїв, заданих клієнтом. Використовуйте свій шанс стати успішним власником інтернет-магазину взуття прямо сьогодні.

Розробка інтернет-магазину взуття

Розробка будь-якого якісно сайту, виконувана професійними програмістами, дизайнерами, здійснюється в кілька етапів. Розробка інтернет-магазину взуття не є виключенням з правил. При створенні такого ресурсу обов’язково враховуються особливості і останні тенденції в даному напрямку. Перший етап полягає в зборі необхідної для розробки сайту інформації, утвердження завдання замовником, визначення основних вимог. Потім слід ретельний аналіз, дослідження ніші, ринку, конкурентів, які працюють в цій сфері, побажань і переваг потенційних покупців сайту. Сформувавши основні критерії створення торгової онлайн-платформи, дизайнери переходять до розробки макетів і прототипів дизайну майбутнього сайту, після чого вони затверджуються замовником. Вибрані клієнтом макети проходять етап верстки, розробки функціоналу, програмування. Далі проводитися тестування розробленого інтернет-магазину, усунення наявних недоліків і внесення корективів. Заключний етап – запуск готового до роботи інтернет ресурсу.

Створення дизайну інтернет-магазину взуття

Дизайн інтернет-магазину взуття грає ключову роль при створенні. Саме дизайн буде залучати покупців на сервіс, сприяючи зростанню прибутку власника сайту. Інтернет-магазин взуття повинен бути яскравим, барвистим, тому найкраще використовувати більш насичені кольори. Існує два варіанти створення дизайну: замовлення розробки індивідуального дизайну, створеного з нуля і використання шаблонних варіантів. Якщо Ви хочете мати стовідсоткову впевненість в успішності проекту, не варто користуватися шаблонними варіантами, оскільки вони не викличуть інтерес у клієнтів. Обов’язково враховуйте стиль взуття її специфіку і аудиторію. Важливо, щоб інші елементи сайту не відволікали покупців відволікатися, дозволяючи сконцентруватися на представленому товар. Свої побажання та бачення дизайну слід озвучити фахівцю, здатному відредагувати і створити оригінальний дизайн на основі Ваших побажань.

Вартість створення інтернет-магазину взуття

Багатьох клієнтів, в першу чергу, цікавить ціна на створення інтернет магазину взуття. Вартість створення сайтів формується на перших етапах розробки, і не може бути визначена заздалегідь. Ціна може залежати від безлічі факторів, серед яких найбільше впливають складність роботи і терміни виконання завдання.

Розробка інтернет магазину взуття
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00