Створення і розробка інтернет-магазину в Харкові

Харків - один з найбільш густонаселених міст України, а значить це відмінне місце, де молоді підприємці можуть спробувати свої сили в бізнесі і розкривати свій потенціал.
висока конверсія
інтернет-магазину
Якість
для будь-якого пакета
безпека і
стабільність роботи сайту
підтримка
і розвиток проекту
СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Оскільки практично всі високоліквідні ніші оффлайн бізнесу вже давно зайняті популярними брендами, відмінним початком для тих, хто все ж вирішив ступити на стежку підприємництва є створення інтернет магазину в Харкові.

Розробка інтернет-магазину, Харків – пріоритетний напрямок не тільки для майбутніх бізнесменів, а й для вже існуючого бізнесу, адже складно конкурувати з іншими компаніями і фірмами, які мають онлайн-ресурсу. Інтернет-магазин допоможе вирішити кілька завдань одночасно. Будучи самостійним інструментом для продажів, інтернет-магазин допоможе Вам розширити клієнтуру, дозволить вже незабаром після запуску підвищити доходи, вийти за рамки Харкова і продавати товар в інші міста. Тому, якщо Ви хочете йти в ногу з часом, слід задуматися про те, щоб замовити інтернет-магазин.

Як замовити розробку інтернет-магазину в Харкові?

Щоб замовити розробку інтернет-магазину, в першу чергу, послугами якої веб-студії Ви будете користуватися. Від даного вибору буде залежати якість і подальша успішність створеної платформи. Особливу увагу варто звернути на кваліфікацію і професійні якості співробітників. Вибирайте тільки перевірені студії, мають позитивні відгуки та рекомендації з боку знайомих для Вас людей.

Розробка інтернет-магазину в Харкові – процес багатоетапний і комплексний, що відбувається в певній послідовності, порушення якої може створити неприємності в подальшому. Першим етапом є узгодження завдання із замовником та визначення завдання, що стоять перед розробниками сайту. Далі слід ретельний аналіз ніші і ринку, в якому планується запустити інтернет-магазин. Третій етап – розробка графічного дизайну, опрацювання прототипів і макетів, твердження даних варіантів з замовником. Після цього відбувається процес верстки і програмування обраного клієнтом варіанту дизайну. Передостаннім етапом є тестування роботи всіх систем і функціоналу створеного сайту. Заключний етап – повноцінний запуск проекту, що розробляється.

Дизайн інтернет-магазину в Харкові

Якість будь-якого інтернет-магазину визначається якістю розробленого для нього дизайну. Дизайн інтернет магазину в Харкові є найважливішою деталлю при створенні онлайн-платформи для продажу товарів. Головним критерієм, який варто враховувати, вибираючи дизайн – сумісність графічних елементів з продаваними на сайті товарами. Дизайн повинен бути зручним і привабливим, здатним виділити особливості і кращі сторони предметів для продажу. В кольорах найкраще дотримуватися нейтралітету. Не варто захаращувати сайт різної графікою, оскільки покупці понад усе цінують простоту і інтуїтивність інтерфейсу, що дозволяє швидко зорієнтуватися по навігації сайті і сконцентруватися на пошуку потрібного предмета.

Вартість створення інтернет-магазину в Харкові

Ключовим питанням більшості замовників є вартість створення інтернет-магазину, Харків. Ціна на створення інтернет-магазину в Харкові не може бути фіксованою. Кінцеву вартість можна буде дізнатися лише після узгодження всіх вимог. Ціна може залежати від термінів виконання проекту, складності роботи і виду інтернет-магазину.

Розробка інтернет магазину в Харкові
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00