СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Створення інтернет-магазину шин і дисків допоможе не тільки вирішити проблему для інших, але і займатися улюбленою справою, вести успішний бізнес, отримуючи при цьому непоганий дохід. Завдяки можливостям інтернету, Ви можете управляти платформою не виходячи з дому, при цьому якісно контролюючи процеси продажу товарів і зв’язку з клієнтами. Розробка інтернет-магазину шин і дисків – перший етап на шляху розвитку в сфері онлайн-комерції, так що сміливо вступайте на стежку підприємництва.

Створення дизайну інтернет-магазину шин і дисків

Головним елементом, який буде виділяти Ваш ресурс серед інших, і залучати більшу кількість відвідувачів є дизайн. Дизайн інтернет-магазину шин і дисків розробляється на основі особливостей даної сфери і ніші, а також з урахуванням побажань і переваг замовника. Кожна деталь інтерфейсу, кожен елемент і графічна конструкція опрацьовується до дрібниць, щоб в остаточному підсумку вийшов абсолютно унікальний, незвичайний варіант дизайну, здатного привернути увагу клієнтом онлайн-платформи.

Замовити розробку інтернет-магазину шин і дисків

Розробка інтернет магазину шин і дисків розбивається на кілька етапів, кожен з яких має свої стадії прогресу. Перший етап, по праву, є одним з найважливіших, оскільки саме на першому етапі команда розробників збирається всю необхідну інформації про проект, проводить дослідження і аналіз ринку, конкурентів, обговорює з замовником конкретні деталі і параметри розробки, стверджує технічне завдання. Далі проводиться створення дизайну, відповідного до побажань і баченням замовника. Після цього, команда приступає до верстки прототипу дизайну і програмування основних функціональних можливостей майбутнього інтернет-магазину, встановлюють найбільш підходящу систему управління. Потім платформа наповнюється стартовим контентом і проводиться повне тестування роботи всіх систем, усунення знайдених багів. На заключному етапі, після проведення всіх перевірок, ресурс запускається в мережу, після чого можливо його повноцінне використання.

Інтернет-магазин шин і дисків під ключ

Інтернет-магазин шин і дисків під ключ є найкращим рішенням для тих, хто жодного разу не стикатися з розробкою сайтів і їх наповненням. Замовивши розробку під ключ, Ви можете забути про це. В кінцевому підсумку Ви отримаєте повністю робочий і готовий ресурс, який не потребує додаткових вкладень і обслуговування. Команда розробників підбере максимально зручну і просту модель системи управління, після чого проведуть навчання замовника або ж співробітника компанії клієнта, щоб наочно показати, як користуватися цією платформою.

Вартість розробки інтернет-магазину шин і дисків

Напевно, найбільш часто задається питання від замовників – ціна на створення інтернет магазину шин і дисків. Щоб дізнатися остаточну вартість створення інтернет-магазину шин і дисків, клієнтам необхідно звернутися в веб-студію і скласти докладний технічний завдання, після чого вони зможуть отримати вичерпну інформацію про вартість наданих послуг. До цього моменту ціна буде вказана лише приблизно, оскільки вартість розробки будь-якого сайту апріорі не може бути фіксованою.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00