СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Тож не дивно, що продаж продуктів харчування також представлена ​​в інтернеті, як одна з найпопулярніших ніш. І найоптимальнішим варіантом, щоб продавати продукти через інтернет, є інтернет-магазину. Створення інтернет-магазину продуктів – обов’язковий крок, без якого спроби просунути бізнес в онлайні будуть марні. Особливо, це стосується популярних торгових марок і відомих мереж супермаркетів. За допомогою такого самостійного інструменту для продажів, як інтернет магазин, Ви зможете розширити географію клієнтів, збільшити обороти продажу товарів, підвищити доходи і знизити витрати компанії, завдяки економії коштів на персонал та оренду приміщення, і бути на зв’язку зі своїми клієнтами цілодобово.

Розробка інтернет-магазину продуктів

Створення будь-якого ресурсу є довгим і трудомістким процесом, який потребує високого рівня знань і професіоналізму тих, хто буде займатися даним проектом. Розробка інтернет-магазину продуктів, як і інших видів даної платформи, виконується в кілька етапів. Кожен етап має свої особливості і виконується різними категоріями фахівців: програмістами, дизайнерами, копирайтерами і контент-менеджерами. Перший етап, від якого, в більшому випадку, залежить результат виконаної роботи – створення технічного завдання та обговорення деталей виконання проекту разом з замовником. Потім, команда веб-студії починає ретельний аналіз ніші, роботи конкурентів в даній сфері, дослідження ринку і поведінки потенційних покупців, які відвідують подібні ресурси. Після цього дизайнери починають розробку можливих варіантів і прототипів дизайну, різних графічних елементів, що відносяться до «зовнішнім виглядом» інтернет-магазину. В обов’язковому порядку всі моделі дизайну затверджуються замовником, після чого за справу беруться програмісти. Їх завданням є верстка наявного прототипу дизайну, опрацювання функціональних можливостей сайту, розробка системи управління торговою платформою. Потім здійснюється наповнення сайту відповідним контентом, заповнення та розміщенні карток товарів. Наступний етап – тестування роботи ресурсу. І завершальною стадією є запуск готового проекту в мережі.

Дизайн для інтернет-магазину продуктів

Дизайн інтернет-магазину продуктів може розроблятися в два варіанти. Перший, більш дешевий, має на увазі використання шаблонних варіантів з додаванням деяких змін. Другий – створення тематичного та індивідуального дизайну з нуля. Такий дизайн повинен бути естетично красивим, і в той же час зручним і простим, без зайвих складних графічних елементів. Використовуйте легкі, світлі тони, щоб не заповнювати сайт яскравими фарбами.

Вартість створення інтернет-магазину продуктів

Перед замовленням розробки сайту, багатьох клієнтів цікавить ціна на створення інтернет магазину продуктів. Повною вартість надання послуг з розроблення інтернет-платформи Ви зможете дізнатися лише після затвердження технічного завдання. На формування вартості виконання конкретного проекту може вплинути складність роботи, додаткові вимоги замовника, швидкість виконання завдання.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00