СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Тому, для успішного старту і ефективної роботи майбутнього онлайн-ресурсу, створення інтернет магазину в Одесі необхідно доручити професіоналам, здатним виконати якісно виконати поставлені перед ними завдання. Інтернет магазин є невід’ємним інструментом організації продажів, який допоможе компанії або фірмі вийти на зовсім інший рівень, розширивши географію клієнтів, надавши можливість зворотного зв’язку з відвідувачами 24/7, підвищивши доходи і збільшивши продажі.

Розробка інтернет магазинів в Одесі

Розробка інтернет-магазину в Одесі включає всього 5 основних, взаємозалежних етапів, а також опрацювання елементів, які відіграють ключову роль в успішності майбутнього інтернет-магазину. Основу всієї процедури розробки становить аналіз і дослідження ринку продажів, виділення пріоритетних напрямів, чітке постанову завдання з боку замовника. Потім слідує етап розробки і створення оригінального, фірмового дизайну, з урахуванням особливості ніші, в якій буде розвиватися проект. Обов’язковим етапом є затвердження макетів і прототипів розробленого на основі побажань клієнта дизайну. Наступний крок – верстка, розробка функціональних можливостей, програмування. Передостанній етап полягає в тестування роботи створеного інтернет-магазину, перевірка роботи систем і функціоналу сайту. Після цього етапу, настає момент повноцінного запуску розроблюваного проекту.

Яким повинен бути дизайн інтернет-магазину?

Дуже часто, замовники приділяють мало часу і зусиль на те, щоб сформувати свої побажання щодо дизайну, через що втрачають можливість підвищення активності відвідування інтернет-магазину. Дизайн інтернет-магазину в Одесі повинен відповідати і підходити під продаваний на платформі товар, підкреслювати його особливості. Головне правило при розробці дизайну – чим простіше і зрозуміліше для клієнтів, тим краще для Вас. Намагайтеся уникати складних графічних конструкцій і елементів, що перешкоджають сприйняттю товару, розміщеного на сайті. Найкраще направити зусилля розробників на якісну опрацювання дрібних деталей, які найчастіше потрапляють в очі при використанні торговельної онлайн-платформи.

Скільки коштуватиме створення інтернет магазину в Одесі?

Відразу хочемо попередити, що ціна на створення інтернет-магазину в Одесі може бути названа лише після затвердження всіх аспектів роботи за проектом. Вартість створення інтернет магазину Одеса визначається виходячи з безлічі чинників, серед яких складність створення проекту, кількість людей, що працюють над проектом, швидкість виконання робіт по розробці.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00