СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Створення інтернет – магазину на WordPress – відмінний варіант для тих, хто хоче в короткі терміни запустити проект, знизити витрати на розробку сайту, мати великий спектр різних модулів для розширення функціоналу ресурсу, при цьому отримати можливість створити цілу мережу торгових точок, розміщених на одній платформі. Створення інтернет магазину WordPress і підключення плагіна для електронної комерції Woocommerce є затребуваним серед всіх рівнів бізнесів, тому якщо Ви не хочете відставати від своїх колег і конкурентів, замовте розробку інтернет-магазину на WordPress

Замовити розробку інтернет-магазину на WordPress

Оскільки дана CSM вже давно на слуху у більшої половини населення, платформа активно почала розвиватися і є однією з найбільш затребованною серед замовників, що бажають запустити свій власний інтернет – магазин. Розробка інтернет-магазину на WordPress має свої особливості, певний порядок дій і здійснюється поетапно. Весь процес розбивається на області, якими займаються тільки фахівці високого рівня по черзі.

Перший і найголовніший етап – аналіз створюваного проекту, дослідження ринку і діяльності конкурентів. Далі розробляється технічне завдання, затверджуються все цікавлять замовника параметри і детально описується бажаний результат. Потім команда веб-студії приступає до безпосередньої розробки сайту. Розробка включається в себе створення прототипів дизайну, настройка модулів, створення особистого кабінету і карт товарів, завантаження бажаних плагінів, в тому числі Woocommerce, і інших інструментів, що дозволяють ефективно працювати з ресурсом. Потім замовник може побачити прототип, затвердити сподобався йому варіант і висловити свої побажання.

Передостаннім етапом є тестування роботи всіх систем в комплексі, після чого відбувається повноцінний запуск створюваного інтернет-магазину. Останній етап – просування інтернет-магазину для збільшення відвідуваності ресурсу.

Дизайн інтернет-магазину на WordPress

Існує два варіанти створення дизайну для майбутнього інтернет-магазину. Перший – це замовлення нового, оригінального дизайну, розробленого спеціально для замовника. Другий варіант передбачає використання одного з вже існуючих шаблонів. Дизайн інтернет-магазину на WordPress повинен бути максимально простим, без зайвих графічних елементів, що відволікають відвідувачів сайту від основного товару. Особливу увагу варто приділити різним табличок, блокам, сферам, які є невід’ємними частинами дизайну інтернет-магазину. Також, не варто забувати про квіти, які обирають для дизайну. Не варто наповнювати платформу яскравими, насиченими кольорами.

Вартість створення інтернет-магазину на WordPress

Перед тим, як замовити створення будь-якого сайту, багато замовників цікавляться вартість виконання даної роботи. Ціна на створення інтернет-магазину на WordPress не є фіксованою і остаточною, може змінюватися під час розробки. Ціна інтернет магазину на WordPress залежить відразу від декількох факторів, що впливають на формування вартості: швидкість, якість, складність виконання проекту.

Розробка інтернет магазину на WordPress
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00