СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Уникальный дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Комплексний підхід до створення та просування сайту на даному движку допоможе створити високі прибутки вже в перші місяці роботи ресурсу. Багатофункціональність, висока безпека, можливість масштабування функціоналу, передбачені маркетингові модулі, легкість SEO-оптимізації та інші інструменти роблять систему управління контентом Opencart інтуїтивно зрозумілою для будь-якої категорії користувачів.

Замовити розробку інтернет-магазину на Opencart

Перш ніж замовляти створення сайту на Opencart, необхідно розуміти, що це таке. Opencart – безкоштовна платформа для створення інтернет-магазинів, що є CMS, движком на якому буде функціонувати розроблений сайт. Дана система є високо функціональної, швидко адаптується до змін, тому так часто використовується розробниками.

Розробка інтернет-магазину Opencart здійснюється в кілька етапів. Перший етап є підготовчий, в період якого відбувається детальне вивчення особливостей ніші, розробка технічного завдання та затвердження параметрів створення сайту. Наступний етап – робота над дизайном майбутнього інтернет-магазину, кращі макети дизайну обговорюються з замовником і затверджуються для подальшої роботи з обраним прототипом дизайну. Надалі здійснюється верстка і робота з програмною частиною сайту, настройка адміністративної панелі, підключень основних модулів. Потім команда копірайтерів починає процес наповнення платформи контентом, створення бази товарів. Після цього створений прототип сайту проходить стадію тестування роботи всіх систем в комплексі. Заключний етап – повноцінний запуск ново створеного інтернет-ресурсу.

Дизайн інтернет-магазину на Opencart

Як і при розробці сайтів на основі інших движків, дизайну інтернет магазину на Opencart може бути шаблонним або створеним з урахуванням специфіки та побажання замовника проекту. Перший варіант є більш доступним і дешевим, оскільки на сьогоднішній день створено понад 10000 різних шаблонів. Розробка оригінального дизайну зажадає більше часу з боку розробників і більше витрат з боку клієнта, проте такий дизайн буде привертати увагу більшої кількості потенційних покупців.

Вартість створення інтернет магазину на Opencart

Часто можна зустріти пошуковий запит: «інтернет магазину на Opencart ціна». Оскільки платформа є безкоштовною, клієнт платити розробникам лише за налаштування системи, тестування роботи функціоналу та розробку дизайну. Ціна за створення інтернет магазину на Opencart не може бути фіксованою і залежить від складності розробки проекту, швидкості виконання розробки інтернет-магазину.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00