СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Торгова онлайн-платформа – це відмінний інструмент продажів, за допомогою якого власники бізнесів мають можливість масштабувати свій проект, розширювати географію потенційних покупців, збільшувати доходи і продажу. Тож не дивно, що інтернет-магазини не пройшли повз меблевої сфери діяльності. Тому, якщо Ви позиціонуєте себе як сучасну компанію в меблевій індустрії і не хочете відставати від своїх колег, Вам необхідно замовити створення інтернет-магазину меблів.

Розробка інтернет-магазину меблів

Щоб успішно розвивати свій ресурс в даному сегменті і напрямку ринку, необхідно чітко розуміти специфіку даної торгової платформи, її особливості. Також, обов’язково потрібно сформулювати свої переваги по створенню сайтів, які потім докладно викласти виконавцям проекту. Весь процес створення нового складається з декількох етапів, розміщених в певному порядку. Насамперед виконавці укладають договір з клієнтом, розробляють і затверджують технічне завдання проекту, обговорюються параметри розробки. Потім здійснюється повномасштабне дослідження напрямки, в якому розробляється проект, проводитися аналіз ринку, поведінки клієнтів і конкурентів. Потім відбувається створення різних варіантів і макетів індивідуалізованого дизайну, після чого кращі варіанти проходять твердження замовником. Після цього здійснюється верстка і програмування, розробка функціональної частини сайту. Передостання стадія – тестування роботи ресурсу, виправлення помилок. Заключним етапом є запуск робочого інтернет-магазину. Далі можуть здійснюватися роботи по просуванню ресурсу, SEO-оптимізації.

Створення дизайну інтернет-магазину меблів

Дизайн інтернет-магазину меблів – перше, що бачать відвідувачі, потрапляючи на Вашу торгову платформу. Тому дуже важливо, щоб дизайн був індивідуальним і оригінальним, відображав особливості компанії і розміщеного на сторінках товару. Дизайн повинен бути простим і ненав’язливим, не мати складних графічних елементів і конструкцій. Насиченою графікою дизайн відволікає клієнтів від бажаного товару, змушуючи втрачати час на розгляд яскравих картинок і візерунків.

Вартість створення інтернет-магазину меблів

Ціна на створення інтернет магазину меблів – найпоширеніші питання від замовників. Остаточну відповідь на нього клієнт зможе отримати лише після затвердження технічного завдання, оскільки вартість буде залежати від складності виконання проекту і термінів, визначених для створення сайту.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00