СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

 eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Сьогодні, завдяки розвитку можливостей інтернету і його поширенню, практично будь-яка людина, що має бажання розвиватися в сфері бізнесу і хорошу ідею, отримали можливість спробувати свої сили в напрямку онлайн-комерції. Однак, щоб створити своє дітище і почати заробляти гроші з продажів і реалізації товару онлайн, перш за все потрібно створити власну платформу, завдяки якій Ви зможете досягти бажаних результатів. Розробка інтернет-магазину в Львові – допоможе виконати поставлені перед Вами мети і завдання. Саме створення інтернет-магазину в Львові зможе просунути Ваш бізнес на новий рівень, допоможе прибрати непотрібні витрати на утримання великого штату, оренду приміщення. Подібна платформа є відмінним способом підтримувати двосторонній зв’язок з клієнтами ресурсу, дозволяючи задовольняти їхні потреби цілодобово.

Замовити розробку інтернет магазину в Львові

Розробка інтернет магазину в Львові – безперервний і трудомісткий процес, що вимагає певного рівня знань і навичок. Весь процес розбивається на кілька етапів, що дозволяють контролювати якість виконання проекту. На першому етапі командою розробників виконується робота по збору всієї необхідної інформації, вивчення основних особливостей ніші, сфери діяльності та реалізованого товару, послуг, аналіз діяльності конкурентів та поведінки потенційних відвідувачів, на основі чого складається детальне технічне завдання. Далі здійснюється розробка графіки сторінки, його конструкцій і елементів, створення повноцінного прототипу дизайну інтернет-магазину. Потім розробники переходять до програмування функціональних можливостей сайту, впровадженню системи управління, верстці затвердженого замовником дизайну і інтерфейсу. Наступний етап – повноцінне тестування роботи всіх систем і елементів новоствореного інтернет-магазину, перевірка стабільності роботи і усунення знайдених помилок, допущених на попередніх стадіях. Заключним етапом є запуск готової до роботи і здійснення продажів платформи з подальшою технічною підтримкою і просуванням від команди веб-студії.

Дизайн інтернет магазину в Львові

Ключовим фактором у створенні будь-якого виду сайту є розробка графіки, інтерфейсу і дизайну інтернет-ресурсу, що неодмінно позначається на його відвідуваності клієнтами. Дизайн інтернет-магазину в Львові може розроблятися двома шляхами, чому, в першу чергу, буде залежати його особливість і ціна за розробку. Перший варіант – створення дизайну сайту на основі існуючих макетів і шаблонів, перероблених відповідно до особливостей розроблюваного проекту. Другий же варіант передбачає абсолютно новий, індивідуалізований прототип дизайну, розробленого спеціально для Вашого інтернет-магазину з нуля.

Вартість розробки інтернет-магазину в Львові

Вартість створення інтернет-магазину в Львові цікавить практично кожного другого клієнта, що звертається в веб-студію. Ціна на створення інтернет-магазину в Львові затверджується лише після складання технічного завдання, тому до цього Вам можуть назвати лише приблизну вартість. На формування ціни за розробку платформу можуть вплинути терміни виконання проекту, складність і терміновість такої розробки.

Розробка інтернет-магазину Львів
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00