СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Запуск онлайн-точок є пріоритетним напрямком розвитку бізнесменів у великих містах. Але для того, щоб почати свій шлях в сфері електронної комерції, необхідно подбати про початковому етапі – створення інтернет магазину в Дніпрі. За допомогою інтернет-магазину власники мають можливість швидко прискорити процес зростання конверсії, розширити аудиторію і реалізовувати товар не тільки в Дніпрі, а й по всій території України. Тому, якщо Ви всерйоз вирішили зайнятися інтернет продажами товарів, Вам необхідна розробка інтернет-магазину в Дніпрі.

Розробка інтернет-магазину в Дніпрі

Інтернет-магазин – обов’язковий, самостійний інструмент продажів, що допомагає розвитку компанії. Тому, перед тим, замовити розробку платформи, необхідно точно визначитися з метою даного проекту і вирішити для себе чого Ви очікуєте в кінцевому підсумку.

Розробка інтернет-магазину в Дніпрі – багатоетапна і комплексне завдання, що стоїть перед розробниками. Залежно від ситуації і технічного завдання, над проектом працюють відразу кілька категорій людей: дизайнери, програмісти, маркетологи і копірайтери. Перший етап – це детальне опрацювання технічного завдання, встановлення параметрів розробки та критеріїв оцінювання результатів. Далі слід ретельний аналіз ніші, в якій планується запустити проект. Після цього дизайнери приступають розробці до проектування прототипів дизайну сайту. Затверджений замовником дизайн переходить на стадію верстки та програмування, розробка основного функціоналу інтернет-магазину. Потім, здійснюється тестування роботи всіх систем і функціональних елементів. На заключному етапом, що розробляється проект повноцінно запускається і проводитися навчання клієнта роботи з функціоналом сайту.

Розробка дизайну інтернет-магазину в Дніпрі

Дизайн інтернет-магазину в Дніпрі розробляється на основі припущень і переваг замовника, а також з урахуванням особливостей сфери продажів. Дуже важливо, щоб дизайн не відволікав потенційних покупців від розміщених на сайті товарних позицій. Хорошим рішенням є використання простого дизайну і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Рекомендуємо утриматися від складних графічних конструкцій, елементів.

Вартість створення інтернет-магазину в Дніпрі

З огляду на складність виконання, вартість створення інтернет магазину Дніпро не може бути фіксованою. Ціна на створення інтернет-магазину в Дніпрі може залежить від декількох ключових моментів, серед яких необхідно виділити кількість і професійний рівень виконавчий, якість розробки і складність виконання проекту, терміни розробки інтернет-магазину. [Kkstarratings]

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00