СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегов
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

З огляду на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні з будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки – 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже делікатна робота з боку клієнта, з вихідними фотографіями і обгрунтована вимогливість до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Был сделан перенос сайта с CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Обновлен дизайн магазина, а так же сделана адаптивная версия сайта под мобильные устройства. Проведена полная seo оптимизация.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазина, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

Вирішити проблему допоможе створення інтернет-магазину автозапчастин, де кожен може знайти необхідну деталь за короткий проміжок часу. Такий ресурс є максимально зручним для людей, адже їм більше не потрібно їздити по СТО та ринках, в пошуках запчастин для машини. Однак, щоб такий ресурс ефективно працював і був корисним не тільки для власника, але і для клієнтів, необхідно відповідально підійти до питання створення торгової онлайн-платформи. Команда веб-студії Echizh готова допомогти своїм замовникам, оскільки розробка сайтів – наша головна спеціалізація, в тому числі розробка інтернет-магазину автозапчастин.

Замовити розробку інтернет магазину автозапчастин

Розробка інтернет-магазину автозапчастин відбувається поетапно, при цьому обов’язково враховуються особливості даного ресурсу. Насамперед команда розробників приступає до аналізу і дослідження ринку, затвердження основних параметрів і вимог до онлайн-ресурсу. Потім здійснюється розробка оригінального дизайну для майбутнього інтернет-магазину, що враховує специфіку сайту. Далі макети і прототипи дизайну проходять етап затвердження замовником. Після схвалення замовником дизайну, програмісти здійснюють версту і розробку оптимального функціоналу інтернет-магазину. Наступний етап – тестування роботи створеного сайту, перевірка роботи функціоналу. При необхідності або за бажанням замовника, розробники можуть вносити корективи і поправки, щоб зробити платформу максимально якісною. Останнім етапом є безпосередній запуск ресурсу в інтернеті.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин під ключ

Багато замовників бажають придбати інтернет-магазин автозапчастин під ключ – повністю готовий сайт з широким спектром функціональних можливостей і всіма необхідними для роботи складовими. Замовивши сайт під ключі, після завершення роботи над проектом, Ви отримаєте заточений під просування і готовий до роботи інтернет-магазин, а також пароль і логін від свого ресурсу для управління розробленими сервісами. Розробники займаються всіма необхідними процесами, тому клієнту не потрібно турбуватися про процес створення сайту. Все що потрібно від замовника – встановити певні параметри і чекати виконання замовлення.

Дизайн інтернет-магазину автозапчастин

Існує два основних способи розробки дизайну інтернет-магазину: створення оригінального і індивідуального дизайну з нуля або ж розробка графічних елементів на основі тематичних шаблонів для даного виду інтернет-магазину. Дизайн інтернет-магазину автозапчастин повинен бути гранично простим і зрозумілим, в деякому роді примітивним. Завдання дизайну – гармонійно доповнювати розміщені на сайті товари, щоб потенційний покупець не відволікався і міг швидко знайти необхідні автозапчастини.

Вартість створення інтернет-магазину автозапчастин

Ціна на створення інтернет-магазину автозапчастин є важливим фактором, який враховує замовник. Ціна на розробку сайту не може бути фіксованою і залежить відразу від декількох факторів. Вартість створення інтернет-магазину автозапчастин залежить вибраного клієнтом пакету послуг, терміновості виконання проекту, складності розробки сайту.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00