Розробка фінансових додатків

Практично у кожного другого власника смартфона встановлений зручний додаток, що дозволяє швидко контролювати свій бюджет, фінансові операції. Різноманітність таких ресурсів дає можливість зробити контроль фінансів максимально ефективним, і буде корисним не тільки для особистого користування, а й для співробітників компаній і фірм.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Розробка фінансових додатків – відмінний спосіб забезпечити працівників практичним інструментом для вирішення поставлених перед компанією завдань. Облік доходів і витрат, ведення бухгалтерії, конвертація валют, проведення банківських операцій – все це допоможе оптимізувати і автоматизувати розробка фінансових додатків для мобільних пристроїв.

Замовити розробку фінансових додатків під ключ

Розробка фінансових додатків під ключ не тільки трудомісткий, але і тривалий процес, що складається з безлічі етапів, що мають свої особливості. Тому, перед тим як замовляти створення такого ресурсу, Вам потрібно переконатися в необхідності цієї платформи для повсякденної діяльності компанії.

Створення фінансових додатків під ключ починається з загального обговорення всіх параметрів розробки, ідей і переваг, наявних у клієнта веб-студії, аналізу актуальної інформації про сферу діяльності компанії, дослідження ніші і огляд діяльності конкурентів на ринку. Наступний етап проводиться з метою створення актуалізованого і оригінального дизайну додатки, розробки інтерфейсу і інших графічних конструкцій. Слідом йде стадія програмування основних функціональних можливостей, верстка створених прототипів дизайну і інтерфейсу. Далі йде етап тестування стабільності роботи всіх систем, перевірка на наявність помилок і багів, усунення неполадок, після чого проводиться додатковий тест. Завершальним етапом є запуск проекту, що розробляється і розміщення повноцінного додатка на зазначених замовником платформах.

Створення дизайну фінансових додатків

Розробка дизайну фінансових додатків є практично головною стадією всього процесу створення проекту, оскільки саме дизайн привертає увагу користувачів і змушує їх використовувати саме Ваша програма. Дизайн фінансових додатків повинен підкреслювати особливості компанії і ніші, для яких розробляється ресурс. Використовуються тільки вільні і прості кольори, що дозволяє клієнтам сконцентруватися саме на тому товарі чи послузі, в якій вони потребують.

Вартість розробки фінансового додатки від веб-студії Echizh

Ціна розробки мобільних фінансових додатків в Києві є умовним показником, оскільки остаточну вартість розробки фінансового додатку можна буде дізнатися лише після складання докладного технічного завдання проекту. До цього моменту розробники можуть назвати лише приблизну вартість створення платформи. 

Розробка фінансових додатків
Оценить эту статью

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00