Замовити розробку мобільних додатків для IOS

Розвиток сучасних технологій змусив власників компанії і фірм звернути увагу на таку платформу маркетингу як інтернет. Сьогодні практично кожна людина має в своєму розпорядженні сучасний смартфон з виходом в мережу, через який вони здійснюють всі необхідні покупки і пошук продукції.
swift-iosSwift
C sharpObjective c
Firebase
Material design

Розробка мобільних додатків для IOS допоможе Вашій компанії стати ближчими до власників телефонної, що працюють на даній операційній системі, запропонувавши їм адаптовану версію для їх смартфонів. Створення додатків на IOS виведе бізнес на новий рівень, дозволивши підвищити доходи і збільшити попит на Вашу продукцію. Розробка додатків IOS – це цілодобовий зв’язок з клієнтами, яка дозволить підвищити впізнаваність компанії і надійно закріпити лідируючі позиції серед аудиторії.

Дизайн мобільного додатка для IOS

Дизайн мобільних додатків для IOS грає важливу роль при розробці будь-якого проекту. Саме дизайн буде визначати популярність програми та компанії серед всієї цільової аудиторії. Тут грає роль як і красива картинка, унікальні і оригінальні графічні моделі і елементи, так і простота, інтуїтивність інтерфейсу при використанні, тому завдання розробників полягає в створенні індивідуалізованого, простого у використанні, красивого продукту. Розробка дизайну мобільних додатків під IOS включає адаптування всіх графічних конструкцій під особливості операційної системи, щоб зробити використання додатка максимально приємним.

Розробка мобільного додатку для IOS під ключ

Створення мобільних додатків для IOS під ключ здійснюється протягом декількох стадій з урахуванням всіх особливостей аудиторії, особливостей компанії і реалізованого нею товару, послуг. Перш за все, розробники аналізують ринок і створюють необхідну інформаційну базу для подальшої роботи з проектом. Далі, складається технічне завдання, після чого дизайнери відразу приступають до розробки дизайну, зрозумілого для кожного відвідувача інтерфейсу. Потім, розробка мобільних додатків для IOS під ключ переходить на стадію створення серверної частини і програмування основних функціональних можливостей, разом з версткою наявних графічних прототипів. Потім проводиться тестування роботи створеного додатки, перевіряється системність роботи всього функціоналу. Заключним етапом є розміщення додатки на платформі App Store з подальшим просуванням даного продукту.

Вартість розробки додатків для IOS

Ціна за розробку додатків для IOS є дуже актуальним питанням серед всіх замовників. Вартість кожного проекту розраховується індивідуально, а остаточна сума стає відома лише після затвердження остаточного технічного завдання. На ціну можу вплинути терміни виконання замовлення і складність розробки окремого функціоналу.

Розробка додатків IOS
Всего оценок 26
Рейтинг 4.7

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00