Розробка і створення мобільних додатків для IOS і Android

Високі темпи розвитку технологій і рейтинги використання мобільних платформ вказують на те, що бізнес також повинен трансформуватися, щоб завоювати довіру і підтримку клієнтів. Розробка додатків ios і андроїд допоможе Вашій компанії залишатися на одній хвилі з користувачами смартфонів, при цьому не докладаючи для цього додаткових зусиль.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Створення додатків на ios і андроїд відкриває для підприємців величезні можливості, дозволяючи швидко адаптуватися до вимог сучасного ринку, а це дає можливість швидко збільшити доходи компанії, створити зворотний зв’язок з клієнтами, підвищити рівень продажів. Розробка кроссплатформенних додатків – це унікальний інструмент маркетингу, який відкриває нові горизонти для компанії, дозволяючи вивести бізнес на зовсім інший рівень.

Дизайн мобільного додатка для IOS і Android

По праву, дизайн мобільних додатків для ios і андроїд можна вважати найважливішим елементом при створенні будь-якої програми. Саме дизайн буде залучати користувачів або відштовхувати їх від використання ресурсу. Тому всі графічні елементи, конструкції і деталі повинні бути виконані максимально просто і зрозуміло, що дозволить користувачам швидко розібратися в роботі платформі. Розробка дизайну мобільних додатків під ios і андроїд здійснюється з урахуванням особливостей операційних систем і особливостей компаній, фірм, для яких розробляється проект. Також, дизайнери намагаються максимально наситити графіком фірмових кольорів компанії, що дасть позитивний ефект впізнаваності бренду.

Розробка мобільних додатків під ключ для IOS і Android

Розробка мобільних додатків під ключ проводитися в кілька етапів, реалізація яких дозволяє замовнику, в кінцевому підсумку, отримати повністю оптимізований і готовий до роботи продукт, який не потребує ніяких додаткових вкладень. Створення мобільних додатків під ключ починається з обговорення основних параметрів самого процесу розробки, повністю обумовлюються всі можливі пропозиції та переваги клієнта, проводиться глибокий аналіз ніші і діяльності конкурентів в даній сфері, після чого складається детальне технічне завдання, що дозволяють розробникам закріпити результати першого етапу на папері.

Далі команда веб-студії приступає до опрацювання графічних моделей і конструкцій, формування прототипу інтерфейсу і створення дизайну майбутнього ресурсу. В обов’язковому порядку, дизайн платформи затверджується замовником, після чого починається етап програмування і верстці. На цьому етапі розробляються функціональних можливостей, встановлюється система управління. Наступний етап полягає в повному тестуванні створеного додатки, перевіряється стабільність роботи всіх систем, усуваються знайдені недоліки і помилки, після чого проводиться повторний тест. Заключна стадія – запуск і розміщення платформи в Google Play і App Store, і з цього моменту ресурсу офіційно стає доступний для всіх користувачів мережі.

Вартість розробки кроссплатформенних додатків

Багато замовників цікавляться ціною за розробку додатків для ios і андроїд, проте не все так просто. Ціна за створення мобільного додатку остаточно розраховується лише після складання технічного завдання. До цього моменту розробники можуть назвати тільки приблизну суму. На вартість практично завжди впливають складність розробки проекту, терміновість і терміни створення ресурсу.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00