Замовити розробку і створення додатка таксі від веб-студії

Уже всі давно забули номера таксі і користуються своїми смартфонами, щоб замовити собі машину. Так чому ж Ви і Ваша компанія до цих залишилися десь позаду від сучасних трендів? Розробка програми таксі допоможе Вам збільшити число замовлень, адаптувавши бізнес під сучасні вимоги клієнтів.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Цей додаток відкриває власнику фірми таксі дивовижні можливості, пов’язані з автоматизацією здійснення замовлень клієнтами, допоможе скоротити витрати на утримання персоналу і значно підвищить лояльність користувачів до фірми. Використовуйте цей дивовижний інструмент розвитку бізнесу, підвищивши ефективність і прибутковість свого бізнесу. Не упускайте свій шанс побудувати успішну і потенційну службу таксі, замовивши створення власної платформи вже сьогодні, і Ви вже незабаром зможете відчути його переваги.

Розробка додатку таксі під ключ

Розробка програми таксі під ключ необхідна як для стартапів, так і для діючих служб таксі. Створення додатків таксі під ключ складається з певних етапів, невідривно пов’язаних між собою. На самому початку, розробники збирають необхідну інформацію, проводять повний і глибокий аналіз діяльності фірми на ринку, досліджують нішу і складають інформаційні моделі поведінки конкурентів в цій галузі. Далі здійснюються роботи по розробці унікального і індивідуалізованого дизайну, створення оригінальних графічних моделей і конструкцій. Після цього проводиться верстка прототипів дизайну, програмування функціональної бази додатки, установка системи управління. Потім команда тестує створений ресурс, проводить роботи з усунення і коригування знайдених помилок і робить повторне тестування з метою переконатися у відсутності помилок. Завершальною стадією є повний запуск і розміщення розробляється на платформах, для якої розроблявся ресурс. В подальшому, розробники можуть надати послугу по просуванню сайту в пошукових системах і сервісах, а також забезпечать технічну підтримку ресурсу.

Дизайн додатка таксі

Мало хто приділяє належну увагу дизайну, проте саме дизайн додатку таксі і інтерфейс грають ключову роль. Завдяки унікальному й оригінальному дизайну, а також зручному інтерфейсу, який буде простий у використанні, Ви зможете залучити набагато більше клієнтів і завоювати їхню увагу. Розробка дизайну додатки таксі дозволить виділити Ваш продукт серед інших служб таксі і зробить платформу впізнаваною для користувачів.

Вартість розробки додатку для таксі

Ціна за розробку програми таксі з самого початку не може бути фіксованою. Вартість розробки програми таксі розраховується на етапі створення технічного завдання, після затвердження всіх параметрів розробки і на неї можуть вплинути терміновість і терміни виконання проекту, складності створення функціональної бази.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00