Створення бізнес додатків від веб-студії

Успішність бізнесу безпосередньо залежить від того, як власники будуть стежити за його розвитком, і які маркетингові інструменти будуть використовуватися для залучення більшої цільової аудиторії. Сьогодні по всьому світу активно використовуються смартфони, як для вирішення повсякденних завдань, так і для здійснення покупок, пошуку інформації.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Приклади робіт
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Розробка бізнес додатків дозволить автоматизувати і оптимізувати процеси управління бізнесом, а також дозволить клієнтам компаній отримати більш якісне і зручне для них обслуговування прямо зі свого гаджета. Розробка бізнес-додатків для мобільних пристроїв допоможе вивести бізнес на новий рівень, зробивши його адаптивним і конкуруючим в умовах сучасного ринку, що неодмінно позначиться на доході і продажах компанії. Зруйнуйте існуючі бар’єри між Вашою компанією і власниками мобільних пристроїв, замовивши створення власного ресурсу, що дозволяє підвищити лояльність клієнтів.

Створення індивідуалізованого дизайну додатки

Вже наперед можна сказати про те, чи буде користуватися ресурс популярністю серед клієнтів, оцінивши дизайн бізнес додатків. Розробка дизайну бізнес додатків – дуже відповідальний етап створення платформи, оскільки саме дизайн буде радувати око користувачам. Команда дизайнерів намагається зробити інтерфейс і графічні конструкції максимально простими, при цьому вони не втрачають свого шарму, що робить дизайн привабливим і зручним для клієнтів. Також, розробниками враховуються особливості компанії і сфери її діяльності, що відбивається в графічних елементах дизайну.

Замовити розробку бізнес додатків під ключ

Перед походом в веб-студію, всім замовникам рекомендується ознайомитися з існуючими типами додатків, а також оцінити необхідність в такому ресурсі. Деякі ніші не потребують розробки платформ. У підсумку, Ваш ресурс не принесе бажаного результату, а замовник просто витратить гроші даремно. Тому дуже важливо чітко визначити завдання і цілі, які ставляться перед додатком для більш ефективного процесу розробки.

Створення бізнес додатків під ключ дозволяє замовнику отримати повноцінний і готовий до роботи продукт, який не потребує ніяких додаткових вкладень або доробок. Розробка бізнес-додатків під ключ здійснюється в кілька етапів. Перш за все, розробки починають зі збору всієї доступної інформації про майбутній проект, проводять дослідження всередині компанії і аналізує її роботу, складають і затверджують детальне технічне завдання проекту. Після здійснюється роботи з розробки графічних моделей і оригінального дизайну. Далі проводиться верстка прототипів дизайну і графічних конструкцій, програмування функціональної бази додатки, установка системи управління. Потім команда тестує створений ресурс, проводить роботи з усунення і коригування знайдених помилок і робить повторне тестування з метою переконатися у відсутності помилок. Фінальна стадія – запуск готове до роботи ресурсу.

Вартість створення бізнес додатки

Вартість розробки бізнес додатків цікавить практично кожного замовника. Ціна за розробку мобільних бізнес додатків в Києві залежить відразу від безлічі факторів, тому вартість не є фіксованим показником. На ціну можуть вплинути терміни виконання проекту, складності розробки окремого функціоналу, складність створення ресурсу та додаткові послугу, куплені клієнтом веб-студії.

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00