Фейсбук – ефективний канал для просування сайту, тут можна продавати товари або послуги. Якщо ви вирішили використати його, то скористайтеся допомогою досвідчених спеціалістів, знаючих толк в SMM просуванні.

Наші клієнти

Понад 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

У чому користь реклами в Facebook?

Добова активна аудиторія Фейсбуку – 720 млн. користувачів, частина з яких може стати вашими клієнтами. Ефективна реклама в цій соціальній мережі допоможе залучити вам нових користувачів на сайт. Може використовуватися для просування особистого або бізнес-аккаунта.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і поліпшення посилального профілю

Зростання відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і поліпшення посилального профілю

Зростання відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і поліпшення посилального профілю

Зростання відвідуваності на 78%

Які роботи будуть включені при просуванні

 1. Аналіз конкурентів і бізнес-ніші.
 2. Створення і заповнення аккаунту.
 3. Правильне оформлення аккаунту.
 4. Створення контент-плану публікацій.
 5. Розробка унікального стилю.
 6. Реклама публікацій.
 7. Робота з коментарями.
 8. Пошук нових користувачів і передплатників.

Звернутися за якісним обслуговуванням можна в одну з веб-студій, де надається послуга «Facebook реклама». Запуск реклами в Фейсбуці допоможе сервісу або інтернет-ресурсу знайти новий напрям розвитку, ринки збуту, при цьому збільшивши приплив цільової аудиторії і активності на порталі.

Таргетована реклама на Facebook від веб-студії

Щоб отримувати максимальний ефект у вигляді позитивних результатів від рекламної кампанії в даній соц. мережі, необхідно чітко визначити цільову аудиторію, її особливості, потреби та манеру поведінки. В такому випадку, ми можемо порадити Вам скористатися послугою таргетированной реклами, головною метою якої якраз і є визначення цільової аудиторії.

Таргетингової реклама здатна допомогти фірмі або компанії вийти на новий рівень продажів і реалізації товарів, допомагаючи залучати нових відвідувачів і зберігати популярність послуг, що надаються серед постійних клієнтів. Грамотне і правильне формування рекламної кампанії допоможе досягти неймовірних результатів, в той час як помилки, допущені під час налаштування реклами, можуть призвести до непоправних наслідків і даремно витраченого бюджету.

Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, для проведення рекламної кампанії в даній соц. мережі, найкраще звертатися до професіоналів своєї справи, здатним з легкістю виконати поставлені перед ними завдання. Дуже важливо правильно підібрати веб-студію, яка буде працювати над просуванням ресурсу в соц. мережах, оскільки від цього безпосередньо залежить успішність і ефективність проведення рекламної кампанії.

Налаштування реклами в Facebook

Налаштування реклами в Фейсбуці умовно поділяє на певну кількість етапів, що дозволяють проводити контроль якості проведених робіт. Першим і найважливішим етапом є створення та налаштування рекламного кабінету Facebook. Далі фахівці з SMM проводять ретельний аналіз тематики і ніші, переваг, побажань та інтересів цільової аудиторії, на яку буде спрямована рекламна компанія. Наступний етап полягає в налаштуванні параметрів кабінету під цільову аудиторію. Після цього здійснюється роботи по встановленню програми ретаргетінга. Завершується процес налаштування наданням докладної звітності, що працює в автоматичному режимі. Важливим аспектом є надання фахівцями технічної підтримки, а також супроводу і моніторинг ефективності рекламної кампанії.

Вартість реклами в Facebook від веб-студії Echizh

Кожен клієнт, який бажає отримати інформацію про вартість послуг з просування сайту за допомогою SMM повинен розуміти, що в цьому випадку показник вартості не є фіксованим, оскільки вона залежить від декількох факторів одночасно. Ціна реклами в Фейсбуці зростає з кожним днем, і тому можуть вноситись корективи в кінцеву вартість проведення подібного роду робіт. Ціни за рекламу на Facebook від веб-студії складаються з двох критеріїв: оплата праці фахівців і плата за покази реклами самій платформі.