Розробка інтернет-магазину на WordPress

еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

WordPress – це популярна CMS, яка використовується для сайтів різних типів (від блогів до крупних маркетплейсів). Движок відрізняється зручністю та ефективністю, має масу плюсів. Чому слід брати розробку на WordPress?

Гнучкість

На WordPress можна встановити будь-який функціонал, зробити тут індивідуальний дизайн та оформити його так, як вам захочеться.

Швидкість

Ця CMS є однією з найшвидших, причому це стосується всіх пристроїв, особливо мобільного завантаження. Якість дизайну або функціонал не губиться в процесі завантаження сторінки.

Адаптив

Обов’язкова вимога до сучасних сайтів. Всі шаблони WordPress вже адаптивні під мобільні екрани будь-якого типу.

Плагіни

На платформі є багато модулей та плагінів, які спрощують роботу над сайтом і дають масу можливостей.

SEO

WordPress - безсумнівний лідер в просуванні та оптимізації. Сайти на цьому движці дуже зручно розкручувати, особливо завдяки широкому вибору вбудованих плагінів.