еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

WordPress – це популярна CMS, яка використовується для сайтів різних типів (від блогів до крупних маркетплейсів). Движок відрізняється зручністю та ефективністю, має масу плюсів. Чому слід брати розробку на WordPress?

Гнучкість

На WordPress можна встановити будь-який функціонал, зробити тут індивідуальний дизайн та оформити його так, як вам захочеться.

Швидкість

Ця CMS є однією з найшвидших, причому це стосується всіх пристроїв, особливо мобільного завантаження. Якість дизайну або функціонал не губиться в процесі завантаження сторінки.

Адаптив

Обов’язкова вимога до сучасних сайтів. Всі шаблони WordPress вже адаптивні під мобільні екрани будь-якого типу.

Плагіни

На платформі є багато модулей та плагінів, які спрощують роботу над сайтом і дають масу можливостей.

SEO

WordPress - безсумнівний лідер в просуванні та оптимізації. Сайти на цьому движці дуже зручно розкручувати, особливо завдяки широкому вибору вбудованих плагінів.

Розробка інтернет-магазину на WordPress

Створення інтернет – магазину на WordPress – відмінний варіант для тих, хто хоче в короткі терміни запустити проект, знизити витрати на розробку сайту, мати великий спектр різних модулів для розширення функціоналу ресурсу, при цьому отримати можливість створити цілу мережу торгових точок, розміщених на одній платформі . Створення інтернет магазину WordPress і підключення плагіна для електронної комерції Woocommerce є затребуваним серед всіх рівнів бізнесів, тому якщо Ви не хочете відставати від своїх колег і конкурентів, замовте розробку інтернет-магазину на WordPress.

Замовити розробку інтернет-магазину на WordPress

Оскільки дана CSM вже давно на слуху у більшої половини населення, платформа активно почала розвиватися і є однією з найбільш затребуваною серед замовників, що бажають запустити свій власний інтернет – магазин. Розробка інтернет-магазину на WordPress має свої особливості, певний порядок дій і здійснюється поетапно. Весь процес розбивається на області, якими займаються тільки фахівці високого рівня по черзі.
Перший і найголовніший етап – аналіз створюваного проекту, дослідження ринку і діяльності конкурентів. Далі розробляється технічне завдання, затверджуються все цікавлять замовника параметри і детально описується бажаний результат. Потім команда веб-студії приступає до безпосередньої розробки сайту. Розробка включається в себе створення прототипів дизайну, настройка модулів, створення особистого кабінету і карт товарів, завантаження бажаних плагінів, в тому числі Woocommerce, і інших інструментів, що дозволяють ефективно працювати з ресурсом. Потім замовник може побачити прототип, затвердити сподобався йому варіант і висловити свої побажання.

Передостаннім етапом є тестування роботи всіх систем в комплексі, після чого відбувається повноцінний запуск створюваного інтернет-магазину. Останній етап – просування інтернет-магазину для збільшення відвідуваності ресурсу.

Дизайн інтернет-магазину на WordPress

Існує два варіанти створення дизайну для майбутнього інтернет-магазину. Перший – це замовлення нового, оригінального дизайну, розробленого спеціально для замовника. Другий варіант передбачає використання одного з вже існуючих шаблонів. Дизайн інтернет-магазину на WordPress повинен бути максимально простим, без зайвих графічних елементів, що відволікають відвідувачів сайту від основного товару. Особливу увагу варто приділити різним табличок, блокам, сферам, які є невід’ємними частинами дизайну інтернет-магазину. Також, не варто забувати про квіти, які обирають для дизайну. Не варто наповнювати платформу яскравими, насиченими кольорами.

Вартість створення інтернет-магазину на WordPress

Перед тим, як замовити створення будь-якого сайту, багато замовників цікавляться вартість виконання даної роботи. Ціна на створення інтернет-магазину на WordPress не є фіксованою і остаточною, може змінюватися під час розробки. Ціна інтернет магазину на WordPress залежить відразу від декількох факторів, що впливають на формування вартості: швидкість, якість, складність виконання проекту.