еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно прикласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу та конкурентів, щоб збільшити конверсію та зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.

Контроль

та перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вигляд сторінки.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулей, набір инструментів для SEO-оптимизації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

WordPress

Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину продуктів

Тож не дивно, що продаж продуктів харчування також представлений ​​в інтернеті, як одна з найпопулярніших ніш. І найоптимальнішим варіантом, щоб продавати продукти через інтернет, є інтернет-магазину. Створення інтернет-магазину продуктів – обов’язковий крок, без якого спроби просунути бізнес в онлайні будуть марні. Особливо, це стосується популярних торгових марок і відомих мереж супермаркетів. За допомогою такого самостійного інструменту для продажів, як інтернет магазин, Ви зможете розширити географію клієнтів, збільшити обороти продажу товарів, підвищити доходи і знизити витрати компанії, завдяки економії коштів на персонал та оренду приміщення, і бути на зв’язку зі своїми клієнтами цілодобово.

Розробка інтернет-магазину продуктів

Створення будь-якого ресурсу є довгим і трудомістким процесом, який потребує високого рівня знань і професіоналізму тих, хто буде займатися даним проектом. Розробка інтернет-магазину продуктів, як і інших видів даної платформи, виконується в кілька етапів. Кожен етап має свої особливості і виконується різними категоріями фахівців: програмістами, дизайнерами, копирайтерами і контент-менеджерами. Перший етап, від якого, в більшому випадку, залежить результат виконаної роботи – створення технічного завдання та обговорення деталей виконання проекту разом з замовником. Потім, команда веб-студії починає ретельний аналіз ніші, роботи конкурентів в даній сфері, дослідження ринку і поведінки потенційних покупців, які відвідують подібні ресурси. Після цього дизайнери починають розробку можливих варіантів і прототипів дизайну, різних графічних елементів, що відносяться до «зовнішнього вигляду» інтернет-магазину. В обов’язковому порядку всі моделі дизайну затверджуються замовником, після чого за справу беруться програмісти. Їх завданням є верстка наявного прототипу дизайну, опрацювання функціональних можливостей сайту, розробка системи управління торговою платформою. Потім здійснюється наповнення сайту відповідним контентом, заповнення та розміщенні карток товарів. Наступний етап – тестування роботи ресурсу. І завершальною стадією є запуск готового проекту в мережі.

Дизайн для інтернет-магазину продуктів

Дизайн інтернет-магазину продуктів може розроблятися в два варіанти. Перший, більш дешевий, має на увазі використання шаблонних варіантів з додаванням деяких змін. Другий – створення тематичного та індивідуального дизайну з нуля. Такий дизайн повинен бути естетично красивим, і в той же час зручним і простим, без зайвих складних графічних елементів. Використовуйте легкі, світлі тони, що не перенасичують сайт яскравими фарбами.

Вартість створення інтернет-магазину продуктів

Перед замовленням розробки сайту, багатьох клієнтів цікавить ціна на створення інтернет магазину продуктів. Повну вартість надання послуг з розроблення інтернет-платформи Ви зможете дізнатися лише після затвердження технічного завдання. На формування вартості виконання конкретного проекту може вплинути складність роботи, додаткові вимоги замовника, швидкість виконання завдання.